Méthode Jeanne Piaubert Body Saver Chrono Fundamental Anti-Ageing Body Moisturising Cream

Méthode Jeanne Piaubert

Ár:   €57   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 13.

Ár:   €57
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az öregedésgátló aktív komplex megvédi a bőrt az öregedés folyamatától. A Body Saver Chrono testápolónak köszönhetően a bőr erősebbnek tűnik és fiatalabb marad.