Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatjegyei: frézia,rózsa,tonkabab,vanília,vetiver

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

zsanettt26

2019. december 15.

Sziasztok nekem van egy vadonatúj 40ml ,ha vkit erdekel írjon anirosz@citromail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Guffyyy

2016. április 28.

A TÖKÉLETES parfüm volt számomra, kb 10 üveggel használtam el belőle amikor még lehetett kapni. Sajnos szomorúan tapasztaltam, hogy csak limitált kiadás volt, itthon már nem lehet beszerezni. Pedig messze a legjobb illatú parfüm volt amivel valaha is találkoztam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

mercivagyok

2013. április 7.

Imádom, nagyon szeretem még van egy pici az üvegbe amit régen kaptam, de a mai napig nem találok belőle semerre. Hol lehetne megnézni? :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

haliho001

2013. március 7.

Sziasztok! :) Hol lehet kapni????? Imádtam ezt az illatot(annyi emlékem fűz hozzá...),és egy világ omlott össze mikor megszűnt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

radioaktiva

2012. augusztus 10.

Jaj, de nagyon szerettem ezt az illatot ! Évekkel ezelőtt használtam ( lehettem vagy 25 éves :-P - akkoriban kezdődött a parfümmániám ), ha jól tudom már nem kapható ( sajnos). Ez volt az egyetlen olyan Mexx illat, amire nem untam rá. Isteni volt, édes, csajos, tartós..........ha látnám még valahol, tuti vennék még belőle. Már csak az emlékek miatt is :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 10.