Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BV, Módosítva: 2014. április 6.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Testápolók

Mexx Ice Touch illatával.

BV

2013. május 20.

Illata nagyon jó, viszont eleinte kicsípte a bőrömet, ezért abba is hagytam, Később megint el kezdetem használni, de akkor már okés volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Hidratálók: Propylene Glycol