Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. július 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás

Illatjegyei: sárgadinnye, lime, bergamot, ananász, ibolya, gyöngyvirág, frézia, vanília, őszibarack, fás jegyek, ámbra

Cilike

2015. augusztus 24.

Legnagyobb bánatomra már nem gyártják ezt a mennyei parfümöt.
Jó pár évvel ezelőtt - mikor még a DM-es, Rossmann-os illatok vásárlója voltam - megleptem a páromat karácsonyra ezzel a csodával.
Friss-vizes-fás-enyhén fűszeres esszencia egy lehelletnyi gyümölccsel. Nagyon tartós volt a bőrén, a reggeli kifújást még este is éreztem a nyakán bőrközelivé szelidülve...maga volt a tökély! Sajnos már nem gyártják. Kategóriájához képest jóval nemesebb és különlegesebb hatást váltott ki. Visszagondolva nagyon is emlékeztet a Bvlgari pour homme Extréme illatra. Az üvegét megtartottam, néha megszaglászom és reménykedem, hátha megkapom még valaha emberi áron. (egyes helyeken ritkaságként árulják a 30ml-es kiszerelést 16000 Forintos (!!!) áron. Anno 3000-3500 Forintba került a boltokban. Nagy-nagy ötcsillagot érdemel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Legnagyobb bánatomra már nem gyártják ezt a mennyei parfümöt.