Mexx

Ár:   3250 Ft, 4690 Ft és 6520 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 3.

Ár:   3250 Ft, 4690 Ft és 6520 Ft
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 500 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyek:mandarin, zöld levelek,körte

Szívjegyek:mirabell szilva, rebarbara, jázmin, ibolya

Alapjegyek:pézsma, cédrusfa, vanília

Ár: 3490 ft , Eladó: sonoka
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Posta,foxpost előre utalás után
Mexx Whenever Wherever for Her Edt és tusfürdő szett - új
Ár: 4000Ft/szett , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás foxpost

anette0118

2020. március 14.

Tavaszra vettem, imádom az illatát! Parfümmániásként oda vagyok mindig 1-1 illatért.
Nálam elég tartós (mint úgy általában a Mexx) árát tekintve szerintem megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Nálam elég tartós (mint úgy általában a Mexx) árát tekintve szerintem megéri.

szeszti

2020. február 20.

Az illata fogott meg, nagyon tudok vele azonosulni, nőies, könnyed, ideális a mindennapokra. Nem tolakodó, pont tökéletes. Tartóssága csökken, ahogy telik az idő, de kellemesen fent marad a nap folyamán halványan.
Ár-érték arányban szerintem kicsit túlzás az ár a mérethez-tartóssághoz képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 20.

Ár-érték arányban szerintem kicsit túlzás az ár a mérethez-tartóssághoz képest.

viragb

2020. február 13.

Az illata nagyon jó friss, és finom de hiába fujkálom magamat nem érzem 5 perc után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

wildrose

2019. október 9.

Kifújáskor csodás, friss körte és egy kis mandarin, aztán egy kevés ibolya és jázmin, leszáradása pedig puha pézsmás. Kellemes, egyszerű, hétköznapi illat, jó érzés viselni. Átlagosan intenzív és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

Lanide

2019. július 17.

Nagyon megtetszett az illata, ezért vettem meg. Viszont ahogy magamra fújom, már szinte nem is érzem. Próbálkoztam két fújás helyett hárommal, de akkor sem tartósabb az illat. Ár érték arányban nekem nagy csalódás volt, de pusztán a tartóssága miatt. Az illata még mindig tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Anonberry

2019. június 4.

Valamiért vonzódom a Mexx parfümökhöz. Régebben a Fly High-t használtam hosszú évekig, most pedig rátaláltam erre, ami talán egy kicsit "felnőttesebb" illat (a Fly High valamiért most már a 14 éves érzéseket hozza elő). 4 csillag, mert ebben a kategóriában nem tartanak egész nap az illatok, viszont isteni tavaszi-nyári parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.