Michael Kors

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2013. november 26.

Lelőhely:   Douglas

Kedvelt virágillatát, a jázmint állítja középpontba, melyet alig észlelhetően hangsúlyoznak a meleg fás és szikrázó citrus illatjegyek. A GLAM kollekció az esténként merész színeket, sötét, gazdag árnyalatokat, szilva- és bogyós gyümölcs színeket bevállaló nő személyiségét testesíti meg. Az illat, akár a bátor, színes divatirányzat maga, szégyentelenül nőies. Ideális a hódítani vágyó nők számára.

Új ❗Michael Kors Glam Jasmine EDP
Ár: 16.900/100 ml , Eladó: Csokri
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
6.490.- 30ml Michael Kors Glam Jasmine EDP
Ár: 6.490.- , Eladó: Quebeck
Állapot: Új! , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel Budapesten!

2021. május 3.

Soha nem gondoltam volna, hogy egy Michael Kors parfümmel esek szerelembe, de megtörtént. Évek óta ez a kedvenc tavaszi-nyári illatom, az elődeivel ellentétben még mindig nem untam meg. Szerintem abszolút tartós és nekem nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Papec2

2020. november 26.

SAJÁT VÉLEMÉNYEM, de nem enged be régi nevemen a face. Így próbálom magam újra feltornázni :)

Nem vagyunk jóban a MK illatokkal. Amiket kipróbáltam, igaz finom illatúak voltak, de kb. 2 órán át volt érezhető és semmi szilázsa nem volt. Most a Glam Jasmine-ból kaptam ajándékba egy kis mintát, gondoltam ez is olyan lesz, de a lehetőséget meg kell adni neki. Az illata finom,virágos-jázminos-krémes. Meglepően tartós volt rajtam, reggel 9 körül fújtam és délután 4-kor amikor beszálltam az autóba, a férjem azt mondta, még mindig erősen érezhető. Szóval számomra meglepően finom és tartós illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 26.

Petalodirosa

2020. június 18.

Nagyon szeretem! Jázmin.... kifinomult, elegáns, nőies, visszafogott. Mindig új parfümöket próbálok ki, de ebből vennék egy új üveggel, ha elfogy, ez egy örök darab lesz. Anyukámnak is ajándékoztam már, kortól független ez a parfüm szerintem. Nekem nagyon kellemes illata van és visszajelzések szerint a pasiknak is bejön :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Bonnieoo7

2020. március 25.

Abszolúte kedvencem a luxusillatok közül is az egyik legfinomabb számomra. Amikor ezt használtam mindig érdeklődtek felőle, hogy mit viselek? Én nem vagyok irigy, szívesen felfedtem a titkot, hogy mi is ez az illat? ☺️ Manapság inkább a borsos ára tart vissza, de bátran ajánlanám másoknak, hisz nem egy jázminöblítőkoncentrátumra hajazó, hanem finoman vibrál benne a jázmin, ám mégis tartós! Szerettem, s remélem lesz még alkalmam újra használni. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

vikooo

2019. november 29.

Szinte soha nem volt meg ket egyforma parfümöm. Kiveve ezt. Mar a masodik üveggel fogyasztom. Eletem illata. Egyszerüen imadom.
5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

5*.

Papec

2019. szeptember 11.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Renike77

2019. február 1.

Michael Kors ezen illata erősen túlárazott.
Egy mesterkélt, erős jázmin illat zavaró mellékzöngével.
Csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Michael Kors ezen illata erősen túlárazott.
Egy mesterkélt, erős jázmin illat zavaró mellékzöngével.
Csalódás.

moszatka8

2018. október 7.

Imádom az illatát, első szaglásra szerelem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Imádom az illatát, első szaglásra szerelem! :)

csakmoni

2018. szeptember 19.

Egy kedves ismerősöm használja. Amikor bemegyek az irodájába, mindig finom friss, kissé citrusos virágillat van. Persze megkérdeztem, mit használ. És érdekes módon se papíron, se magamon nem azt az illatot érzem. Furcsa. Az övé sokkal-sokkal jobb. Rajtam hármaska, rajta csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Yeticica

2018. június 18.

Jokat derulok az itteni velemenyeken - ugy altalaban eszrevettem, hogy a km-es orrok mashogy mukodnek, mint a fragrantikasok. Bar ez az illat Korsektol ott sem kapott tul kimagaslo pontozast....
Nekem viszont hatarozottan tetszik. Amint felfujtam, azonnal felderengett annak a jazminbokornak a kepe, ami mellett esti setaink soran elandalogtunk a tavalyi nyaralasunkkor. A ferjemmel kezenfogva, korulottunk a ket gyerkoc, a levegoben az edes, mindent athato jazminillat. Ehhez az illathoz szeretni kell a jazmint.
Eloszor sokkolt az edessege, es a fejjegyek egesz hosszan tartjak magukat - itt valoban van egy kicsi retro deospray hatasa, de azert annal joval kifinomultabb. Bevallom, rogton felfujaskor tetszik rettenetesen, aztan jon egy negyed ora ami olyan so-so, de aztan keszaradasaban megint nagyon kulonleges. Edeskes de sokat csitul, mar nem fojtogat. Engem picit emlekeztet a masik M K illatra, a 24k goldra.
Kivancsian varom a kovetkezo napokat, most csak ot fogom fujni.
Ja, en imadom a jazmint, es fehervirag-rajongo vagyok. Nagy baj nem lehet! 😊

Up: megvaltunk egymastol! Rajtam bitang edes jo hosszasan es ezt nem birom.
De. Ha nem a sajat szememmel latom, el se hiszem mi tortent ma: egy kedves, joval idoszbb kolleginam hirtelen felindulasbol megeresztett egy jol iranyzott, boseges spriccet a csuklojara az epp becsomagolasra varo uvegembol. Aszongya, Te Zsofi, ez nem is edes. Humlogtem egy sort, erre odadugta az orrom ala a kezet, es valami hihetetlen finom, fuszeres jazminos csoda illatozott rajta. Szagolom ot. Szagolom a kupakot. Megint ot. Megint a kupakot.
Mintha ket kulon bolygorol jott illatot ereztem volna. A het meg a nyolcat!!!! Bezzeg rajtam bem ezt mutatod te kis glam nőcske!
Ennyit a borkemiarol. (Dulok-fulok magamban azota is). Remelem az uj gazdajan is ilyen szepen fog muzsikalni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Kivancsian varom a kovetkezo napokat, most csak ot fogom fujni.
Ja, en imadom a jazmint, es fehervirag-rajongo vagyok. Nagy baj nem lehet! 😊

Up: megvaltunk egymastol! Rajtam bitang edes jo hosszasan es ezt nem birom.