Michael Kors

Ár:   11 220-22 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lauran, Módosítva: 2014. június 23.

Ár:   11 220-22 290 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Az amerikai tervező saját nevével fémjelzett parfümje.

Virágos-fás illat.

Fejjegyek: frézia, tömjén

Szívjegyek: tubarózsa, bazsarózsa, írisz

Alapjegyek: pézsma,kasmír

Ár: 15.000,- + Foxpost , Eladó: Tarzicia
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően CSAK Foxpost (posta, személyes átadás nem)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

BiroAlexandra

2021. szeptember 3.

igazából nehéz szubjektíven írni egy parfümről, egyszerűen nagyon jó az illata, olyan kockás, kemény, nagyon szexi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Echooo

2020. december 21.

Hm. Mintát vettem belőle, nagy reményeket fűztem hozzá a vélemények alapján.
Elsőre is csak ez és még egy másik tetszett a minták közül, de nem annyira, hogy nagyon elaléljak. Sőt, valami régi dobozbanzselés wc-illatosítókra emlékeztetett. Még kicsit mindig. :D Aztán második, harmadszori felkenésre valahogy már kívánja az orrom. :D Ami remek hír a pénztárcának. De legalább tetszik. Ritkán van "sikerélményem" parfümökkel - azaz ritkán vagyok úgy, hogy tetszene bármi igazán. Nekem is L'interdit van mellette még, de tojok rá, ez is kell, mert azért más karakter a kettő. A leszáradása a végefelé olyan meh. Olyan olcsópézsmás a legvége. Amit utálok. De elnézem az eleje és a közepe miatt.
Számomra nagyon furcsán enyhén, picit édes, inkább virágos, roppanós, zöldes illat. Friss nagyon. Kifejezetten nyár reggelekre olyan lesz, mint egy álom. Másoknak lehet, nem, akik szagolják rajtam :DD De nekem igen.

Ja, és számomra nagyon meglepő volt, hogy ez egy 2000-ben kiadott illat. Egyáltalán nem gondoltam volna. Lehet, azért jó, mert még időben készült :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Hm. Mintát vettem belőle, nagy reményeket fűztem hozzá a vélemények alapján.

micsmics

2020. február 4.

Hát ez nagyon jó! Sose nyúltam MK cuccokhoz, se táska, se óra, se semmi se. Túl csicsa, túl feltűnő, túl giccs. Azt gondoltam-milyen nagyon rosszul-, hogy a parfümjei pont ilyenek.
A fragin láttam, hogy a Gucci Bloomot ehhez hasonlítják, így tettem vele egy próbát. Elsőre lapocskára fújtam, aztán kikerekedett a szemem, és már ment is a kezemre.
Virágos, puha, édes finomság, ami tartós, és bár csak a kézfejemre fújtam, kiváló a hatósugara. Tehát szöges ellentéte a fentebb sorolt termékeinek. Egész jó áron be lehet szerezni, töröm a fejem rendesen, mert nem vagyok egy kifejezett virágos parfüm rajongó, egy idő után mindig rájuk unok, és van itthon egy giga kiszerelésű, ám alig használt L’interdit.
Mondjuk ennél nagyobb bajom sose legyen...
Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

Mondjuk ennél nagyobb bajom sose legyen...
Ötös.

emb1p3

2019. augusztus 12.

Update: Na jó, hát az igaz, hogy krémes és linerális, de az unalmast ünnepélyesen visszavonom. Egyszerre retró, '80-as évek vége, '90-es eleje, és nagyon zabolázatlan: Thelma a Thelma és Louise-ból, amikor bedobja a gyeplőt és kirabolja a benzinkutat, meg Alabama a True Romance-ból. Nem tudom, hogy a férfiak manapság elalélnak-e a tubarózsaorkántól, vagy inkább a Black Opiumos édességre szavaznának, de én Michaeltől érzem magam a legvonzóbb változatomnak, szóval azon sem fogom telesírni a párnám, ha kiderül, hogy manapság nem ezt tartják szexinek. Foggal-körömmel ragaszkodom a Carnal Flower utáni meddő áhítozás időszakában beszerzett Michael-emhez, ez az esti kimenős illatom. (Szerintem ez és a 2004-es, aminek önálló terméklapja van, ugyanaz, de javítsatok ki, ha tévedek.)

2018: Nagyon ígéretesen induló bódító tubarózsafelhőként indul, de valahogy felszínes, színes radíros - de legalább 8+ órás - kiszámítható bájoskodás lesz belőle. Nem érdekes zöldes, száras-leveles mérges virág, mint a Carnal Flower, nem Fracas-osan lehengerlő, kicsit délibáb nekem: gazdag tobzódást ígért, aztán mire azt hinném, hogy igen, tényleg ez az, akkor kiderül, hogy 1) unalmas 2) csak valami elnagyolt, oda nem illő, otromba részlet miatt tűnt érdekesnek messziről. Itt ez a kilógó lóláb épp a mélység nélküli édes krémesség. Az egész divatházzal kapcsolatban ezt érzem sajnos, de tény, hogy a Michael Kors palettán még mindig ez áll a legközelebb hozzám, úgyhogy ezért plusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

dalma92

2018. július 13.

Hú de érdekes egy illat.
Valaki segítsen ki, mert nem tiszta a dolog. Fragranticán szerepel Michael Cors Michael Cors edp és külön Michael Cors Michael edp. Az illatjegyek megegyeznek, négy év különbséggel adták ki őket. Szerintem a kettő ugyanaz. De itt is külön szerepeknek.
Nagyon erőteljesen indít, én nem ismerem a tubarózsa illatát (igen, lehet röhögni), inkább valami gyümölcs illatnak gondoltam volna a elsőre. Szinte harapni lehet, bódító. Később finomodik, krémesedik és egyre jobb...
Olyan asszociációm van, amire biztos nem sokan gondolnának. Simán el tudom képzelni egy menyasszony illatának az esküvőn. Szinte kedvet kaptam! :D (Pedig egyébként a hideg kiráz a "szentséges" házasságtól. Elnézést.)
Elegáns, de mégis valami boldog életöröm árad az illatból.
Legnagyobb sajnálatomra - az itt olvasottak után - a Michael Cors üzletek illatosítására ezt használják. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Hú de érdekes egy illat.
Elegáns, de mégis valami boldog életöröm árad az illatból.

Parfuwoman

2018. június 10.

A kedvező vélemények sora után ,itt és fragranticán egyaránt gondoltam ,hogy teszek vele egy próbát . Hát,mi nem leszünk jóban ,viszont úgy gondolom,ez MK egyik legérdekesebb illata,mert ebben legalább van merészség és izgalom. Ez nem egy crowdpleaser. Egy erős ,buja tubarózsával indít ,amit nagyon szeretek ,de aztán egy negyed óra után érezni egy gyógynövényes mellékzöngét,ami kicsit kamillateás. Fura,de ezt érzem :) Hiába ,ez a csodálatos a parfümökben,hogy mindenkin más . Tartóssága 6-7 óra , 1 ml-es mintát elhasználom,de nem lesz folytatás .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

Yeticica

2018. május 31.

Lent ilvashato a honapokkal ezelotti, kisse elhamarkodott velemenyem errol az illatrol. Ertetlenul allok a dolog elott, de Michael bizony befeszkelte magat az agyamba. Es nem hagyott nyugodni. Es most, a 30 fokos melegben is kivanom! Ugyhogy ujra fujtam. Amulat! Edes, az nem vitas, de cseppet sem emelyito. Feltuno? Naná! Vicces, de egy teljesen felismerheto bananos beutest erzek (nem elethu banan, hane olyan bananos gumicukor szagu banan), es megis mukodik, tetszik!
Probaltam retegezni a 24k brilliant-tal de sajna total lenyomja, meg hiret sem lehetett erezni a masiknak 😃. Michael nem szorakozik, lehengerel! En nem erzem ugy, hogy engem is elnyomna, de teny, hogy nem lehet szo nelkul hagyni az illatat.
Perpillanat gyenge harmasrol csillagos otosre kuszott fel!
A 24k -ra mar jopar bokot bezsebeltem (ai eddig kizarolag a Crystal Noirral sikerult eddig), de sajna kb fel oraig erezheto csak, utana eselytelen vele a kitunes, feltunes. Arra itt lesz nekem ez a tubarozsas kis huncut gyonyoruseg.
Hihetetlen. 😊 De jo nekem!

Tyuha! Sajnos igen oktondi modon nem neztem alaposan utana, hogy ez a parfum nem csak gardenias hanem tubarozsas is, ami bizony az en mumusom. De ha mar nalam van, nem futamosok meg!
A Truth or Dare utan ez igazan kedves illat, kremes-edes, kizepesen kibomlott viragokkal. Csunya, budos zongek sehol.
Viszont nekem rettentoen beedesedik par perc alatt, igy a leszaradast nem nagyon birtam kivarni, fel ora utan lemostam. Brutalisan bodito 😉. A mintamat megtartom es ha ki akarok tolni a kollegaimmal, telelocsolom magam vele, hadd ajuldozzanak! Muhahaha... gonosz kacaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Perpillanat gyenge harmasrol csillagos otosre kuszott fel!
Hihetetlen. 😊 De jo nekem!

Hamarv

2018. május 16.

Notinorol rendeltem meg egy pici fújóst, hogy kipróbáljam. Hát nekem konkrétan olyan igazi nyári kiülős estét juttat az eszembe, amikor tornacipőben, szakadt farmerban és pólóban ülök, színes égősor alatt, egy száraz fehérboros fröccsel a kezemben. Elhasználom és szerintem beszerzek egy nagyobb kiadást, mert egyenlőre nagyon bejön!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

elvanui

2018. április 29.

Lehet erre a bácsira sokféle dolgot mondani, én a magam részéről nem óhajtom követni a divatot, időm, ami kevés jut, sokkal élvezetesebb dolgokra is lehet fordítani, szóval a "jelenség" része tök hidegen hagy. Az újabban kiadott illatai finoman szólva is hagynak kívánnivalót maguk után, de ez, de ez... Ha jól tudom, az ezredfordulón érkezett, szegény nem jókor, mert a nagy madámok ideje parfüm téren akkor már rég lejárt, pedig leborulvaimádós darab lehet tubarózsa-rajongóknak. Én imádom. Eszementül túlzó, túlédes, túlnektáros, túlcsorduló, túl, túl, túl... De így jó. A bódító tökéletes szó rá! Benne fürdesz, lebegsz, süppedsz. Banánosan-neonosan-rágógumisan édes indítás, aztán mennyien krémes, sűrű, mézes tubarózsa és gardénia. Lehet utálni, akkor is a nyári virágok, gyümölcsök "tökéletesen érett vagyok, gyere és harapj belém" üzenetét hordozza. Nekem vannak ilyen életimádó pillanataim, bár sajnos ritkán, de ezekre nagyon jó. Megkockáztatom, hogy klasszikus a maga nemében. Aztán jöhetnek a kövek:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Marcsi66

2018. április 13.

Szélsőséges érzelmeket szülni tudó virág,magam sem hittem volna,h kincsként telepszik majd rám (Carnal Flower),,Több tapasztalat van tubarózsával,uralkodó jegynek tartom,bátorság és önbizalom nélkül mint egy karikatúra,,,és ez ugyanaz a verzió .Nagyon harsány kezdése egy fehér csokornak,izgalmas felsrófolt érzelmek törnek rám,majd elkezd puhulni,krémesedni,az édesség sem ömleng tovább,,,,szép illat,én hordanám,A tubarózsa hangsúlyos,mégsem extrán csak ő,az illatjegyei a felsorolásnál hiányosak pl.,gyökérorrisz határozottan,liliomot már nem veszem észre,sem a tömjént
Tartóssága szuper,királynőként üdvözöl

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 13.

Tartóssága szuper,királynőként üdvözöl