Michael Kors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Lelőhely:   Douglas

Michael Kors új, virágos-gyümölcsös illata, főbb jegyei: mangó, mézvirág, jázmin, vanília

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Renike77

2019. január 16.

Tuti kis csajos illat, édes-gyümölcsös. Nekem a retro édesség, a Tutti-frutti gyümölcsös karamella szaga jut róla eszembe, amikor szétrágja az ember. Vagy gyümölcsös rágógumi. Kerestem már egy ilyen illatot, szuper!
A csomagolás passzol az illathoz.
Kissé túlárazott, de elég különleges.
Az üvegére pedig gyönyörűség ránézni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

A csomagolás passzol az illathoz.
Kissé túlárazott, de elég különleges.
Az üvegére pedig gyönyörűség ránézni.

TunderCica

2015. október 16.

Jázminos kicsit gyümölcsös illatot kerestem a hétköznapokra és így találtunk egymásra, most a hűvösebb időben nekem nagyon finom a bőrömön, de nyáron biztos nem tudnám használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

ylexe

2015. május 18.

Azért adok 2-t, mert pofátlanság, hogy először egy finom édes-virágos bár kicsit fura illatú parfümöt éreztem magamon (különleges volt az én bőrömön, nálam nem volt igaz, hogy sima Escada), és igaz, tartós, de estére már öregasszony voltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Svetlana

2014. december 8.

A Korsnak tényleg nem kéne erőltetnie a parfümgyártást. Escada, Avon vonalú édeskés parfüm ( mondjuk szupertartós), amolyan tinilányos első parfüm. Tinilány, aki próbálkozik parfümökkel, de még nincs kifinomult ízlése, így hol az Avon katalógusból rendel egyet, hol levesz egy Kors illatot a polcról. Illik a most menő Kors órája mellé. Harsány, tolakodó illat. Ha majd felnő a tinilány, még magán is nevetni fog hogyan bírta ezt a parfümöt viselni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 8.

senskin

2014. november 14.

Merész leszek és azt mondom, hogy tetszik! A douglasban véletlen levettem a polcról és leteszteltem. Érdekes, kevert, nem egyszerű illat, de valahogy az a különlegessége, hogy talán másnak úgysem fog tetszeni, mert nem hagyományos illat, nem tudtam mihez hasonlítani, szóval dobott rajta egyet, hogy megkedveljem.
Pazar, érzéki estékhez való édes töménység, az energikus vidám nőknek, akik mindig tudnak mosolyogni! Közel állok hozzá, hogy meg is vegyem és tetszik az üvege is! A színe dominál. Szóval 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

nyarigabi

2014. november 8.

Ez az illat egy nagy semmi. Mangóillatú golyós dezodor színvonal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

Ez az illat egy nagy semmi. Mangóillatú golyós dezodor színvonal.