Michael Kors

Ár:   18 800 Ft és 24 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. február 13.

Ár:   18 800 Ft és 24 990 Ft

Fejjegy: rózsa

Szívjegy: sáfrány

Alapjegy: borostyán

Ár: frissen fújva 10 ml 3000 , Eladó: Rozsaviragok
Állapot: Használt, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki utalással, postán küldöm

Annaakiss

2020. december 27.

Karácsonyi ajándékként került hozzám, a lila verziója már megvolt ennek a kollekciónak. Nagyon hasonló illat, de nekem ő sokkal jobban tetszik. Dögös, az összetevőkben nincs oud pedig teljesen olyan illata van. Hideg időben működik a legjobban, a borostyántól nagyon melengető hatása van. Hasonlókat tudok írni mint az előző illatnál : Nem egy Montale tartósság de stílusában hasonló és örülök, hogy kijöttek a márkától ezzel a vonallal mert szokatlan tőlük, de jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.