Milani

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. november 27.

Kiszerelés:   1,14 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1190 Ft

Csakúgy, mint a névrokon rúzs, a Color Statement Szájkontúrceruza szuper minőségű és nagyon tartós. Pontos de soha nem lassú, krémes hatása könnyen kezelhetővé teszi, és akár kitöltheted vele az ajkaidat, vagy egyszerűen használd, hogy megakadályozza az elkenődést.  Akár kend egy kontrasztos árnyalatú rúzs vagy szájfény alá.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Katulin

2017. május 13.

Nem rossz termék, csak a nevek és a neten fellelhető képek nagyon csalókák, mert nekem a Haute Pink és a Nude van meg, első inkább a rózsaszín és a bordó keveréke, második pedig inkább barnás, mint nude. Megfelelő napi használatra, de azért annyira szerintem nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Panda

2016. április 16.

09 spice árnyalat; erőteljes fahéj barna, jól használható mivel puha akár egész ajak kitöltésére, viszont pont ezért a felső ajkaimon hajlamos elmászni kontúrként :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Ciiska

2015. december 10.

A Nude nevű található meg a készletemben. Szájkontúrként és az egész ajak kitöltésére is használható. Nem szárít, de utóbbihoz mindenféleképp csak aláhidratálással javasolnám. Szeretem a színét, nappali viseletként (is) tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Svetlana

2015. október 28.

Egy normális szájkontúrceruza. Olcsó, tudja, amit tudnia kell, de nem vagyok elájulva tőle (volt nekem jobb is). Nude színben van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

Powderpuff Girl

2015. október 28.

A nude és true red árnyalatot rendeletem meg. Elsőre kissé csalódás volt, mert eléggé kicsit a ceruzák. Lefóliázva érkeztek, szép kis arany kupakkal. A nude kicsit keményebb, mint a true red, de mindkettő szépen kezelhető, megakadályozza az elkenődést. A nude színűt általában csak kontúrozáshoz használom, a pirossal viszont a teljes ajkakat be lehet színezni a krémesebb állaga miatt. Az én szuper száraz ajkaimon is tartós maradt evést- ivást is kibírt rajtam. Az ára is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, Stearyl Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diisostearyl Malate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Iron Oxides, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, CI 42090

Színezék. Piros.