Best of Beauty 2019

Milani

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. november 27.

A négy árnyalatban kapható, melyeket Olaszország városairól neveztek el,  Milan (Milánó), Rome (Róma), Florence (Firenze) és Venice (Velence).

Yami

2017. szeptember 14.

Valóban nem spóroltak a csillámmal, de én nem bántam, ezért vettem. :) Egy-egy alkalmi sminket szeretek feldobni némi csillogással, a szalagavatómon is használtam belőle, meg egy esküvőre is. Önmagában nem marad sokáig a helyén, beleül a mélyítő vonalba, de ha használok hozzá valamilyen púderes állagú terméket is, meg alá szemhéjalapot (Milani), akkor kifejezetten tartós. Nekem minden használatnál így hajnalig szép maradt a szemsminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

GNóri

2017. január 5.

Most azt hiszem két paletta akciós a milani webshopjában:)
Hát-hát..lehet, nem ártott volna először swatchokat nézni. Mivel nagyon kíváncsi voltam, mikor megérkezett a munkahelyemre, gyorsan a kézfejemre húztam csíkokat. Akkor én is el voltam ámulva tőle, és alig vártam, hogy élesben is kipróbálhassam. Sajnos szemen nekem nagyon nem tetszik. Annyira nem pigmentáltak a színek, inkább csak csillámosak, a csillámmal viszont nem spóroltak. Ráadásul olyan nedves hatású az egész. Valahogy nekem sajnos ez túl sok, hétköznapra legalábbis. Nem is tudom, nem olyan igényes hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Most azt hiszem két paletta akciós a milani webshopjában:)

Shinejuci

2017. január 5.

Brutális színek!!! Csodásak. 2palettám is van belőle,mindegyik szájtátós. Viszont szemhéjon a világosakat nehez egyenletesen elkenni. Ha sikerül a hatásuk gyönyörű.
NEM szemhéjpúder!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

NEM szemhéjpúder!!

szivi81

2016. május 4.

egyenlőre várakozó állásponton vagyok. a 3-as palettát rendeltem meg. Az állaga, pigmentáltsága amikor swatchokat húztam nagyon tetszett, de amikor a legvilágosabb színt feltettem a szemhéjamra, a csillámok leperegtek a szemem alá, és kb levakarni alig birtam őket. a sötétebb árnyalatokkal a palettából nem volt ilyen gondom. nem tettem alá se primert, se alapozót/korrektort, mert a munkahelyre érkezett a csomi és azonnal ki akartam próbálni, ezért kiváncsi leszek megül e a ráncokban, vagy a helyén marad. még sosem volt ilyen gél állagú cuccom, meglátjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.