Milani

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: igarel, Módosítva: 2016. április 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

"Ezzel az ecsettel ragyogóvá varázsolhatod az arcodat másodpercek alatt. Az ívelt végeknek és a szuper-lágy sörtéknek köszönhetően a megfelelő mennyiségű terméket veheted fel az ecsettel és viheted fel az arcodra."

igarel

2016. április 28.

Puha szőre van, kellemes érzés az arcomnak és könnyen tisztítható. Nem csak pirosítóhoz, hanem bronzosítóhoz is szoktam használni. Kicsit drágáltam, de végül akkor szereztem be amikor volt rá 20% kedvezmény, így szerintem megérte! Érdemes amúgy figyelni mert szinte minden hónapan van valami kedvezményük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.