Milani

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: GNóri, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 8.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3590 Ft

"Arcszín kiegyenlítő primer, amely eltünteti a tág pórusokat és a finom vonalakat, fixálja a sminkedet, tartósabbá teszi az alapozót, és mattít! Vidd fel a selymes púdert a smink előtt, hogy előkészítsd a bőrödet, és utána is használd, hogy mattítsd a bőrödet."

1 univerzális árnyalatban kapható

Ár: 3590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Lucyll

2018. szeptember 6.

Nem szeretem, fixálásra so-so, de pillanatok alatt átfénylik az egyébként nem túl zsíros bőröm a T-vonalon... nagyon nem győzött meg ezért az árért, biztosan nem fogom újra venni. Azért nem egy csillag, mert legalább nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

rouquine

2016. március 5.

Egyelőre púdernek használtam csak, de nem vagyok elájulva. Szinte nincs olyan nap, hogy ne pacsmagolnék pluszban az arcomra valamelyik színezett púderemből. Az ecset felveszi, mert a felülete folyamatosan karcolódik, de a homlokomon nem mattít eléggé így sem. Ha nem kell szuperdurva smink, akkor bőven elég, de biztos vagyok benne, hogy főleg ezen az áron van jobb színtelen púder. Nem volt alapvetően pénzkidobás, elhasználni biztosan, de újravenni nem fogom, keresem tovább az igazit. Ahhoz képest, hogy 3500 forint, lehetne valami szebb csomagolása is, bár ez legalább nem lötyög, mint a pirosítók dobozkája.:D
Ha lehetne, csak másfél csillagot vonnék le, mert amúgy szeretem, de a négyet nálam nem üti meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol