Miller Harris

Ár:   17 940 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 30.

Ár:   17 940 Ft

2000-ben debütált, az orientális- fűszeres illatcsaládba tartozó női parfüm.

Illatjegyek: szegfű, narancsvirág, ámbra, pézsma, indiai jázmin, vanília, rózsa, heliotróp.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Rajtam a pézsma dominált abszolüte, pedig jobban örültem volna a szegfűnek. Kellemes, tartós, de nem feltűnő illat. Szépen idomul a viselőjéhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

lolablau

2016. augusztus 15.

A tegnapi kánikula ellenére úgy éreztem, rá van szükségem, és feltettem. Egész nap kísért. lágyan körbelengve, elegánsan, folyamatosan jelezve az orromban a jelenlétét. Imádom, ha egy illat nem válik a viselője számára érezhetetlen megszokássá, azonban nem az erőteljes tolakodás miatt, hanem mert képes újabb és újabb molekulákat eljuttatni a receptorokra. Ezt csak az igazán jó alapanyagok tudják, és tapasztalatom szerint a F.O. tudja:) Kitartott a vonal estig, a leszáradás puha ámbrás-mézes gyönyörűség. A Shalimarral való hasonlóság elvitathatatlan, de nem azonosság.
Az orientális illatokat kedvelőknek szerintem kötelező megismerkedni vele.

Ami a Shalimarral való viszonyát illeti: a kifújáskor érezhető hasonlóság rajtam kb 1 órán át még érezhető, majd a párhuzam szétválik: a Shalimar ámbrás-füstös, picit szárazabb irányt vesz, a Fleur Oriental pedig folytatja a mézes, talán konyakos:), és meglepetésemre Micallef Patchoully-jára emlékeztető krémesen pacsulis gyönyörűséget - pedig ez a jegy nincs is az összetevőkhöz sorolva. A 2-3 óra múlva bekövetkezett leszáradásos eredmény már merőben két különböző illat. Mindkettő nagyágyú, mindkettő csoda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Az orientális illatokat kedvelőknek szerintem kötelező megismerkedni vele.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.