Milva

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kriszta1988, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Kategória:   Hajápolók

A kinin és a ginszengkivonat kombinációja, mélyen táplálja a hajat, erősíti a gyökereket és életképesen tartja őket, egyúttal serkenti a regenerációs folyamatokat. Javítja a mikrokeringést a fejbőr területén, puhábbá és rugalmasabbá teszi a hajszálakat. Különösen alkalmas a kimerült és fáradt hajra, hatékonyan felveszi a harcot a szezonális hajhullás és a stressz okozta hajhullás ellen.

Emma26

2020. szeptember 4.

Sajnos nem vált be ez a hajvíz. Használat után mindig nagyon viszket a fejbőröm. Annyira irritálja hogy úgy érzem azonnal hajat kell mosnom. Sajnálom, mert amúgy nagyon szeretem a Milva termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Tartósítószerek: 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol