Milva

Ár:   1360 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorigerebi, Módosítva: 2021. március 25.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

• gyulladáscsökkentő hatással rendelkezik, ezért ajánlott pattanásos, ekcémás, pikkelysömörös, korpás bőrre is. Mérsékli a pirosságot, irritációt;
  • hidratál és hozzájárul a bőr természetes vízmegtartó képességének megőrzéséhez;
  • antibakteriális hatású, ami ismét alátámasztja, miért alkalmas pattanásos bőr tisztítására is;
  • antioxidáns hatású. Egy közel-keleti kutatás szerint a damaszkuszi rózsa erősebb antioxidáns, mint a zöld tea.
  • gőzölés és tisztítás után segít a pórusok összehúzásában;
  • anti-aging hatású. Segít lassítani a bőr “öregedését”, azaz a látható jelek, a ráncok megjelenését.
  • használható arclemosó tonik helyett főként száraz arcbőrre. A rózsavíz és bőrünk pH-értéke nagyon hasonló.
  • nagy melegben felfrissít;
  • csökkenti a megduzzadt szemek puffadtságát

Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Extract, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil
Tartósítószerek: 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.