Milva

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2021. január 6.

Kategória:   Samponok

A komló és a sörélesztő kivonatok kölcsönhatása különösen jótékonyan érvényesül a haj tisztán, lágyan  és simán tartásában. Szerves savakkal, fitoszterolokkal, aminosavakkal, terpenoidokkal dúsított sampon. A komló és sörélesztő természetes életerőt, fényt kölcsönöz a hajnak, egészében javítják a fejbőr állapotát.

agi.greendaygirl

2020. december 22.

csak termékmintákat használtam belőle párszor, nem rendeltem meg mert nem győzött meg. Igazából megtisztítja a hajam, de ezen kívül semmi extra. Egyáltalán nem érzem, hogy tartást adna, vagy hogy javítana az állapotán - fényesség, puhaság, hidratáltság bármi terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Emolliensek: Humulus Lupulus (Hops) Extract
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine