Mimitika

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Kiszerelés:   4,25 g
Kategória:   Ajakápolók

Krémes textúrájú, nem ragadós speciális ajakvédő egzotikus, ananászos ízesítéssel. A Mimitika Lip Balm SPF20 védelmet nyújt az UVA és UVB sugárzás ellen, miközben táplálja a bőrt. Ásványi fényvédőt használ, mégsem hagy fehér nyomot, sőt kandelilla viasszal, kókuszolajjal és szőlőmag olajjal simává, puhává és védetté teszi az ajkat.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.