MiN New York

Ár:   21 500 Ft és 74 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nina 69, Módosítva: 2019. augusztus 20.

Ár:   21 500 Ft és 74 500 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 75 ml
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejillat: olasz bergamot, citrusok

Szívillat: egyiptomi jázmin, rózsa

Alapillat: pézsma

lazolkov

2019. október 22.

Pezsgően üde olasz bergamott és citrusok nyitánya vezet minket a bájital bársonyos, egyiptomi jázmin és a zamatos rózsaszirmok által megtöltött fénylő szívébe.
Intim fehér lángként kel életre, ahogy bőrünkkel érintkezik a parfüm, éteri, puha, kellemesen diszkrét érzést adva.
Tapinthatóan érzéki, végtelen puhasággal vesz körbe bennünket, mint egy gazdag, igézően csábító, hófehér harmatos bevonat, mely által viselője soha nem maradhat észrevétlen.
Leszáradáskor a pézsma hosszú, hosszú órákon keresztül, folyamatosan bontakoztatja ki hatását és okoz finom, érzéki örömöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 22.