Mindig Szappan

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bioleves, Módosítva: 2013. június 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Egy nagyon finom illatú szappan, ez a két összetevő „mennyei „ illatot áraszt, mely a  használat után is sokáig érezhető. Nyugtató, regeneráló, enyhén hűsítő hatással van a zsíros pattanásos bőrre.

renike517

2019. október 9.

Nagyon erős az illata!Nem bírja az arcbőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Nagyon erős az illata!Nem bírja az arcbőröm!

Vanda234

2016. november 30.

Imádom az illatát jol tísztit és bio 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Imádom az illatát jol tísztit és bio 5/5

helcsicsakegyvan

2014. december 4.

Évek óta ezt használom, igaz csak az arcomra. Sokáig kerestem mindenféle arcmosót, de egyik se jött be igazán, vagy zsíros maradt utánuk a bőröm vagy húzódott, mint a fene. Ez a szappan viszont a tökéletes nekem. Jól tisztít, se nem szárítja a bőröm, se nem marad zsíros. Én rátaláltam a tökéletes arctiszítóra. Próbáltam már többféle mindig szappan-t is, de nekem ez jött be az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Blackxentric

2014. október 8.

Nagyon jó az illata, nem szárítja a bőröm. Jól tisztít, natúr. Több elvárásom nincs egy szappannal szemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

timity

2013. augusztus 24.

Most ezt a mentás szappant használom, a csokis-narancsos után. Annál nekem jobban tetszik! Ugyanis markánsabb az illata ennek, a bőrön is kicsit tovább érezhető, valamivel jobban habzik, (bár enyhén kékesen, ezért jól le kell mosni). Nem húzódik a bőröm tőle, viszont frissítően hat! :) Nem gondoltam volna, de a bőrömnek olyan friss érzést ad, mint a mentolos fogkrémmel történő fogmosás a leheletemnek. Egyszóval Mindig szappanok top 3-jában szerepel nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

agocsfelicia

2013. július 10.

Az illata szerintem fenomenális, sok embernek soknak tűnhet. Az illatát a bőrömön rengeteg ideig a lehet érezni. Elég jó kis szappan, csak hiányzik belőle valami..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 10.

Kati04

2013. június 3.

Nagyon jó kis szappan! Tényleg nem szárít annyira, mint a szappanok általában. Az illata szuper, szerintem elég tartós is, jól habzik és rendesen tisztít. Nem fogy gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

bioleves

2013. június 2.

Jó szappan, nem szárít annyira-....Csak az illata lehetne tartósabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Jó szappan, nem szárít annyira-....Csak az illata lehetne tartósabb

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az indigó szárított, zúzott levele. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, illatokat semlegesítő hatású összetevő. Használata egyre inkább elterjedt, mint természetes hajfestési alternatíva. A Wikipédia informciói alapján régen növényekből vonták ki, főleg az színagyag nevét viselő indigócserjéből, a ma a felhasznált indigó túlnyomó többsége viszont szintetikus. Az indigó önmagában kékesfekete, míg hennaporral vegyítve bronzbarna hajszínt eredményez.