Mindig Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marcsus, Módosítva: 2014. október 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros

Fűszeres illatú, keringést fokozó szappan. Gyulladás csökkentő hatását a rozmaring biztosítja. Zsíros bőrre is kiválóan alkalmas. Mindennapi használatra.

Blackxentric

2017. február 26.

Az illata először furcsa volt, pár hét után kellemesnek érzem. Szeretem ahogy radírozza a bőröm. Sokáig elég is lesz. Eddig elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

theriniel

2016. június 16.

Kellett egy kis idő, míg megszoktam az illatát, de aztán jó barátok lettünk. :) Teljes testre használom, úgy vettem észre, hogy szebb az arcom tőle. Úgyhogy ez nagyon jó pont. De én mindegyik szappanukat nagyon szeretem, ráadásul vásárokban olcsóbban lehet hozzájutni, úgyhogy érdemes ilyenkor betárazni belőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract