Miomare

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2016. február 18.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Ecsetek

Tartalma: púderecset, pirosítóecset, szemhéjpúderecset, szempillakefe, rúzsecset, tusecset, szemhéjpúder applikátor

• Igényes, bőr hatású tokban.
  • Különlegesen puha, 100% szintetikus ecsetsörtével.
  • Ideális allergiások számára.

TokyoGirl

2022. január 21.

Nem bántam meg, hogy megvettem. Praktikus tokban, használható készlet. Az ecsetek puhák, nem hullik a szőrük sem. Többször is szokott lenni a boltban, aki teheti szerezze be, utazáshoz nálam elengedhetetlen kellék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Bambi80

2021. július 1.

Nekem ez egy kellemes csalódás volt,ugyanis nem vártam túl sokat..mégis szuper puha,jól használható eseteket kaptam teljesen megfizethető, már-már baráti áron.
Némely darab nem a legszuperebb de azokhoz akkor nem nyúlok túl gyakran.Emiatt a négy csillag ,de egyébként teljesen használható termék.Aki teheti ne hagyja ott.
A tok is cuki és több féle mintából lehet választani
Hozzám a rózsaszín került végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

A tok is cuki és több féle mintából lehet választani
Hozzám a rózsaszín került végül.

destiel

2021. január 8.

Nagyon jó! Ez az első ecset készletem, már egy ideje megvan nekem. Nem mondom, hogy tökéletes, de egy kezdő ecsetkészletnek megfelelő szerintem. Hiányzik belőle 1-2 ecset (például alapozó és highlighter ecset), de ezeket lehet pótolni mellé. Egy van ami már tönkrement sajnos (szemhéjpúder applikátor), de már mióta megvannak ezek nekem, sokat használom. Van olyan ecset, amit nem szoktam használni. Sokszor mostam már ki őket, nem vettem észre, hogy hullott volna valaha a szőrük. Jó puhák. Szép a tokja, praktikus lehet utazáshoz, bár én nem abban tartom őket. Szerintem ár-érték arányban egy jó minőségű készletről beszélünk. Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

infinitypurple

2019. augusztus 21.

Az első komolynak nevezhető ecsetkészletem, de a kedvencem! Ár/érték arányban a legjobb termék, az ecsetek minősége hibátlan, nem valami olcsó műanyag. A kivitelezése praktikus, könnyen hordozható. Jól lehet vele dolgozni, könnyen tisztítható, hamar szárad. Már több mint 1 éve megvan, de még mindig ugyanolyan szép állapotúak az ecsetek, mint amikor megvettem. Azóta már be szereztem szintén ennek a márkának a másik ecsetkészletét, de nem tudok rá semmi negatívumot mondani.
Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Imádom!

draculina

2018. február 18.

Az ecsetek minősége elég jó, nem profi minőségű de hétköznapi sminkhez jól használható.

Amit nem értek az a szivacsos applikátoros ecset és a szemöldök/szempilla fésülő ecset. A szivacsos applikátort pár alkalommal lehet csak használni mert nem lehet rendesen tisztítani, nem tudom ki használ még ilyet :D Talán egy tömöttebb ecset jobb lett volna, vagy a szemöldök/szempillaspirál ecset helyett egy alapozóecset, mert azt jobban ki lehetne használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

SziNo

2018. január 21.

Sosem gondoltam volna, hogy a Lidl-ből valaha is használható ecseteket kapok majd, pedig fél éve pont ez történt. És azóta is a mindennapjaim részét képezik az ecsetek. A pirosító- és a púderecsetet minden nap használom, valamint a spirálkefét is. A szemhéjpúderhez való ecset, viszont nekem csak korrektorozásra vált be, mert a por állagú dolgaimat nem igazán akarta felvenni. A másik nagy negatívuma a "szemhéjtusecset", ugyanis olyan otromba és vastag a feje, hogy szerintem lehetetlen vele szép tusvonalat húzni, emiatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

DynaNusser

2017. április 24.

Mivel sokat utazunk, nem igazán akartam nagyobb készletre befektetni. Arra tökéletes, hogy reggelente "felrakjam az arcom" és este a koncertekre újra dekoráljam magam. Az egyetlen, amiért csak 4 csillagot kap az a tok záródása. Milyen már ez a kötögetős megoldás? Egy mágneses kapocs sokkal praktikusabbá tette volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Nittuska

2017. április 22.

Jó kis készlet valóban, ajánlani tudom csak :)
Ennyi pénzt simán megér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Jó kis készlet valóban, ajánlani tudom csak :)
Ennyi pénzt simán megér

noemiparducz

2017. február 2.

Mivel nem szoktam túlzásba vinni a sminkelést, és tetszett az ecsetek puhasága, ennyi pénzért gondolkodás nélkül megvettem. A púder és a pirosító ecsetet használom, nagyon meg vagyok vele elégedve, én nem találom túl puhának, használhatatlannak. Ezen kívül a tusecsetről tudok pozitívan nyilatkozni, illetve a szempillakefével igazgattam a szemöldökömet amíg el nem engedett a ragasztó és ki nem esett a nyélből a kefe :( Mivel nem túl drága és meg vagyok elégedve azokkal a termékekkel amiket használok belőle, nem fogom lepontozni. Akinek felkeltette az érdeklődését, megtalálja, ha jól emlékszem a legutóbbi újságban láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

vattacukorrr

2017. január 7.

Nem mondom, hogy maximálisan kihasználom, de ennyi pénzért nagyon megérte. Már csak az ecsettartó miatt is, ami utazáskor tökéletes. A kedvencem a púderecset, mert NAGYON puha. :) Főleg kezdőknek ajánlott vagy olyanoknak, akik nem szeretnének nagyon elmerülni a sminkelés világában, de mégis túllépnének a kis szivacsos applikátor + ujjbegyek kombinációján.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.