Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsiki, Módosítva: 2013. augusztus 18.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Gumicukor

2014. december 14.

Nekem a képen látható van meg és imádom csodaszép színek .És nem utolsó sorban tartós és olcsó .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

rosa.love

2014. június 25.

Egy időben,amikor minden egyes napon füstös szemsminket hordtam, elhasználtam 2 dobozzal is a képen látható barnás palettából. Nagyon jó emlékeim vannak róla, tartós volt és szép,és persze olcsó. Akkoriban a védjegyem volt, amikor abbahagytam a használatát, az összes barátnőm azt mondta,hogy úristen,így már nem is én vagyok:) Velem volt hétköznap, randikon, tengerparton...tiszta romantika. Szóval aki most éli a hangsúlyos-szemsminkelős időszakát, ruházzon be rá,mert nem fog csalódni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 25.

volgyi.alexa

2014. március 3.

Nekem a lilás-rózsaszínes árnyalatokat tartalmazó paletta van meg. Kb. 600 ft-ért vettem, és imádom. Enyhén csillámosak a színek, nagyon jól pigmentáltak, és nagyon tartósak. A pirosítók is. A szemhéjpúderek némelyikében arany csillámok vannak, úgyhogy nagyon szép, aranyba hajló rózsaszín színek vannak benne, de vannak benne matt színek is. A sötétlila is nagyon szép benne, füstös sminkhez jól használható. Inkább alkalmi sminkeket szoktam vele készíteni. Kicsit porzik, de ennyi pénzért, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.