Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsiki, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tyuki

2013. november 27.

"Nézzük, mit nyújt ennyi pénzért" alapon vettem meg (igaz, sosem veszek ilyen "százforintos boltban kapható" márkákat, de a Miss Rose a kivétel - egy sminkes blogon olvastam a márkáról, kipróbáltam. Eddig majdnem minden, amit használtam tőlük, igazán jó minőségű!).
Kettő is van belőle, egy hot pink és egy sötétebb vöröses-bordós árnyalat. Amellett, hogy a csomagolása szuper aranyos (és nem gagyi!) és az ára nevetségesen alacsony (3-400 ft), a minősége csúcs!
Annyi, hogy előtte legyen jó hidratált a száj, mert különben szárít (a hidratáló címszó azért erős ferdítés, úgy már túl szép is lenne ez a rúzs, hogy igaz legyen :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.