Miss Rose

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mimmike, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Fekete színben kapható szempillaspirál.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vizililiom

2017. március 24.

Én kb. 8-10 éve vettem egy ilyet, nagyon szerettem, nekem szerencsére nem okozott semmilyen irritációt. A csomagolását annyira imádtam, hogy sajnáltam kidobni, így kimostam, és évek óta arra használom, hogy ha van egy olyan spirál, ami kicsit csomósítja a szempilláimat, ezzel átfésülöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

mimmike

2017. március 24.

Először csupa jót írtam erről a spirálról. Cuki csomagolás, szép színe van, könnyű használni, gyorsan szárad, nem potyog, és tiszta vízzel is lemosható. De nem a semmiért fogadtam meg évekkel ezelőtt, hogy lemondok az olcsó, kínai sminkcuccokról. (Ezt sem én vettem, hanem ajándékba kaptam.) Néhány használat után erősen vörösödni kezdett a szemem tőle - gondolom van benne egy-két oda nem illő adalékanyag -, és ha akartam volna se tudtam volna tovább használni, hiszen ideje korán be is száradt. Mindent összevetve ez egy rossz valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.