Miss Rose

Ár:   590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyiffi, Módosítva: 2019. február 1.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok
Kategória:   Sminkek szájra

Mattra száradó, metálfényű, pigmentált vízálló folyékony rúzs.

12 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nyiffi

2019. február 9.

Nekem ez egy nagyon rossz minőségű rúzsként mutatkozott be. Egyből két árnyalatot is vettem, egy pirosast és egy mályva/rózsaszín félét, csak most nincs előttem, hogy a számát beírjam. Először véletlenül egy szőlőzsír fölé vittem, mint a legtöbb rúzsom, de ez matt, ezért foltosan lekopott. Elég csúnya volt: ahol a szőlőzsír vastagabb volt, ott lepattogott, mint egy körömlakk, ahol beszívódott, ott lemoshatatlanul rajta volt. Egy szórakozóhely vécéjében próbáltam kézmosó szappannal és vécépapírral ledörzsölni, nagyon humoros látvány lehettem, de belül kissé eltörtem... :P Legközelebb okosabban, szőlőzsír nélkül próbáltam, de a kopás hasonlóan jellemző volt, csak kisebb mértékben. A színe gyönyörű, szívesen viselném amúgy. Kicsit tanácstalan vagyok, hogy vajon ezt hogy vigyem fel máskor, vagy kinek milyen észrevétele, tippje van ezzel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.