Miss Sixty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Parfüm illatcsalád: virágos-orientális

Parfüm összetevők: rebarbara, napraforgó, ámbra, paliszander, rószafa, ribizli, lednek

A Miss Sixty parfümöt az orientális-vanília illatcsalád tagjaként ismerhetünk meg, melyben az összetevők puha és finom harmóniája utánozhatatlanságot sugallnak. A Miss Sixty női parfüm eleganciát, előkelőséget és kifinomultságot kölcsönöz viselőjének

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Mindy

2016. február 1.

Nem az én illatom, ajándékba kaptam, elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

Nem az én illatom, ajándékba kaptam, elhasználtam.

jjudus

2015. május 14.

Jellegtelen, ott porosodik a polcon csak. Talán azért vettem csak, mert tetszett a retro formájú üvege.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

unicole

2013. április 11.

Szerintem semmi extra, jellegtelen illat, nincs benne semmi, ezért nem is szerettem meg, sőt nagy csalódás! Soha nem venném újra és nem is tartós:(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 11.

floracska6

2013. április 11.

könnyed, cukorkás tucatillat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

könnyed, cukorkás tucatillat

nyappyberii

2013. január 12.

volt ilyenem,elhasználtam,mély nyomot nem hagyott bennem. nem tudnám felidézni,milyen illata is volt...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

trudie

2013. január 12.

Egyszer nagyon olcsón vettem egyet, mert épp olyanom volt... a fél üveggel még megvan... talán tavasszal majd megint előkerül, mert már minden jobb parfümömet elhasználtam, de valahogy ódzkodok tőle. Nagyon gejl, de nem az ennivalóan édes értelemben... kissé félresikerült illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

WaterLily

2012. október 10.

Az átlagostól kicsit rosszabb parfüm, de még nem a WC illatosító kategória. Azért nem szeretnék vele többet összefutni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

minaya

2012. szeptember 16.

Könnyed, fiatalos gyümölcsös illat. A tartóssága viszont nem túl jó, így csak nagyon közel hajolva érezhető valakin. Ettől sem leszel különleges, de ettől függetlenül finom illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.