Miss Sixty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: málna, maracuja, jázmin, mangó, praliné, mósusz, cédrus

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Oraculum

2014. augusztus 28.

Nagyon szerettem, a kedvenc M60 illatom volt, igazán nyárias, jó érzéssel töltött el, hamar elfogyasztottam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

KrisztiP

2014. augusztus 14.

Csatlakozom az előttem kommentelőhöz. Én is nagyon hiányolom az üzletek polcairól,nagyon szerettem ezt a parfümöt. Nem túl erőteljes,lágy illata volt.Ha lehetne még kapni biztosan elsők közt állnék sorban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

orsolyanovak

2013. január 24.

Úgy sajnálom, hogy ilyet már nem lehet kapni. Ajándékba kaptam és mikor megláttam a csomagolást nem voltam elragadtatva. Nem szeretem az édes illatokat. Aztán kellemeset csalódtam, mert inkább gyümölcsös volt, de abból sem az édes fajta, hanem inkább frissebb. Szerettem nagyon magamon ezt az illatot, főleg nyári estéken, mikor mentünk ide-oda, ahhoz tökéletesen passzolt. Pont csak egy kicsit volt édeskés. Az undorító csomagolás miatt viszont levonok 1 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.