Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2016. január 14.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

marcsi11226

2014. november 4.

Kék színben van meg, de valahogy nem az igazi. Sokkal szebb sminket tudok készíteni por állagú szemhéjfestékekkel. Ez alig akar megszáradni, és a szemhéjamon nem is olyan szép a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Milka

2013. január 29.

én szeretem. nem mondom, hogy nem létezik tartósabb szemhéjpúder, de azért jópár órát kibír ő is :) szép színek, igencsak alacsony ár, ehhez képest tényleg nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 29.

Sephira

2012. november 22.

Sajnos beszáradnak egy idő után ami kár értük :(( mert nagyon szép színekben voltak kaphatóak, nem is kellett belőle sok hogy látszódjon, nem is tudom hogy fogom őket pótolni. .(( Egy világosabb enyhén sárgás zöldem van 800 Intrique, nagyon szépen mutat felkenve, egy rózsaszínes-lilásan irizáló fehér 500 Dazzling és egy metálos tükörfényű ezüst 600 Eye Jewel. Alappal és szemhéjpúderrel használtam, nekem úgy tartósak voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

agi.greendaygirl

2012. szeptember 2.

nekem egy fehéres színű volt, még régen, szerettem, mert szép volt a színe, de hamar elkezdett csomósodni, aztán be is száradt, így nem tudtam elhasználni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

tbkaaa

2012. szeptember 2.

A képen látható kék szín van meg. Nem tudom, hogy az állag a hibás-e vagy én, de nem tudtam vele bánni. Maradok a por állagúnál.
Ja, és elég hamar be is száradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Ja, és elég hamar be is száradt.

jakusjuccsi

2012. augusztus 29.

Bézses színű szemhéjfestékem van,de krémes állaga miatt nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget..ha túl kevés,akkor semmilyen fedése nincs,ha meg sok akkor sosem szárad meg.. csak beleül a ráncokba..Gagyi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Ksari

2012. március 20.

Nem volt jó ötlet megvenni. Nekem egy zöld színű volt, de alig tudtam feltenni, olyan rossz állaga volt, és nagyon hamar be is száradt. Ja, és a szememen a szín sem mutatott jól. Biztosan nem veszek ilyet újra, mivel ami volt, azt is ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

lenarta23

2012. február 13.

Az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 13.

Az egyik kedvencem.

kemenysepro

2012. február 4.

Az olajos szemhéjamon egész napot kibír csíkmentesen!!! Könnyű felkenni, akcióban kíváncsiságból vettem, de nem csalódtam! Remélem lesz még ilyen a miss sporty termékek között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

dobi

2011. december 31.

Szép a színe, eldolgozni viszont lehetetlen és nagyon lassan szárad. Eddig egyszer kentem fel, száradás után viszont tartós(nak tűnik).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 31.