Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vízfesték hatású körömlakk

4 színben kapható

Timi01

2019. december 7.

Fehér v vmi más alapra kell használni mert RÁ VAN ÍRVA, hogy watercolor effect. Érdekes, hogy minden olvasás/értelmezés nélkül le van pontozva egy termék... az viszont bíztató, hogy ha vmi indie cucc lenne mindenki ujjongana 🤦‍♀️. Szóval nem fed mert nem arra lett kitalálva. Az, hogy felesleges vagy nem mindenki el tudja dönteni. A színek cukik viszont ha van ilyen színű lakkunk átlátszó hozzáöntésével pont 0 energiabefektetéssel meg tudjuk csinálni magunk is, ettől függetlenül szerintem jó dolog, hogy drogériás kínálatban is lehet kapni ilyen lakkokat. Ha vki szeret kreatívkodni, jól jöhet :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

magdus.kis

2019. augusztus 13.

Ahogy előttem írták, ez a széria tényleg kritikán aluli. Aki ezt próbálja ki a márkától, utána nem mer majd venni a többi színből, pedig nagyon jó a többi. Itt én is a sárgának dőltem be. Annyira vártam már, hogy kipróbáljam. 3 rétegben kentem fel, no nem azért, mert így elég szép volt, hanem mert több réteget már nem akartam. Ennek ellenre is úgy nézett ki a körmöm, mint akinek el van színeződve sárgásra, de az üvegben lévő színhez köze sem volt. Sajnos ez 2Ft-ot sem ér, de a többi szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Vancsa

2019. június 24.

Több körömlakkot próbáltam már a márkától. Ekkorát még egyikben sem csalódtam. Fedése valami borzasztó, 3-4 rétegben kellett felkennem, hogy normálisan mutasson, egyszerűen nem akart megszáradni. 3 órával később mikor lefeküdtem, szépen fel is gyűrődött pár ujjamon, a többin meg megkarcolódott... Sajnos használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Natalka

2019. március 19.

Szeretem a Miss Sporty lakkokat, simán megérik az árukat, mindig nagy lelkesedéssel dobok be egy-egy színt a kosaramba, mert tudom, h jó lesz. Ezt is ugyanilyen magabiztosan vágtam be, h óóó, szuper, sárga, dejóóó lesz ez is nekem.
Aha.
Nem.
Ez volt az, h felkentem, konstatáltam, h egy kalap kaki, és azzal a lendülettel hajítottam ki a kukába. Hat rétegben sem fed, sosem szárad meg, és nagyon ronda. Ebből a szériából ne vegyetek, az összes többi ezerszer jobb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Aha.
Nem.

random

2018. november 29.

nekem pont a képen látható sárga van... az üvegben csodaszép színe van, de körmökön túlságosan áttetsző, kell alá egy nagyon világos (akár fehér) bázis. a tartóssága egyelőre nem lett letesztelve, de kétlem hogy sokáig megmaradna, megszáradt állapotban is képes volt megsérülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

Szép színe van, de nagyon sok rétegben kell így nem is szárad jól, még 3réteg alatt is látom a körmömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

aquanie

2018. augusztus 20.

Nekem ebből a rózsaszín van meg, de szerintem még a lilát is be fogom mellé szerezni. Két rétegben jól fog, és baromi tartós, 4-5 napig bírja standolással, főzéssel együtt. Ami még nekem plusz pozitívum, hogy sokkal lassabban kezd sűrűsödni, mint a többi miss sporty-s körömlakkom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Lina14

2018. augusztus 20.

egy babakéket vettem meg azt hiszem 020as árnyalatkóddal, 3 réteg ennek is kell, ami zselés effecthez nem rossz, de a sok réteg miatt nem szárad valami egyszerűen. mivel én elég gyakran cserélem a manikűrjeim, a tartósságról nem tudok beszámolni. a szín amúgy szép lenne, de így valóban alég csalódás. a miss sportynak sok jó lakkja van, mint a clubbing colors vagy a gyorsszáradó, azok színügyileg sokkal jobbak, inkább azokat keressétek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Rure90

2018. június 21.

Semmit sem fed, nem szép a színe és nem tartós. Sajnos pénzkidobás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Semmit sem fed, nem szép a színe és nem tartós. Sajnos pénzkidobás volt. :(

biusjj

2018. május 14.

Nekem is a képen látható sárga van meg. Semmi fedése nincs, kb 3 vastag rétegben fed. Egy rétegben olyan, mintha köröm problémáim lennének... 700 Ft-ért vettem, de sajnos használhatatlan. Nagyon szeretem a márka lakkjait, de ez nagyon rosszul sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.