Miss Sporty

Ár:   519 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirrus, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges formulája azonnal matt hatást eredményez.

zdoreebaba

2021. február 25.

A hármas sorozat van meg belőle 001-003-ig. Ezek egy kicsit elvontabb, kimondottan őszies színek. A 001 egy matt galambszürke szín. Őt még a téli-tavaszi időszakra is szerettem felkenni. 002-es árnyalat egy erősebb rózsaszín, míg a 003 egy szuper őszi barnás falevél szín. Mindhárom szuper jól fed, mattra szárad, tartós és egymással jól összepárosítható. Legalább 4-5 éven keresztül használtam őket. Élvezet volt a felvitelük és a viselésük! Ui: ha meguntam a matt fedést egy fényesre száradó fedőlakkal hipp hopp fényessé tudtam őket tenni. Imádtam így is úgy is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Destina

2019. május 9.

Jól fed és szép a színe, emellett tartós is. :) Régóta megvan, mégsem száradt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Gesztenye4

2018. november 17.

A mályvás színűt szereztem be belőle. Ritkán lakkozom a körmöm, főleg lábra használom. Nagyon gyorsan megszárad, szépen fed, könnyű egyenletesen felkenni, a színe gyönyörű, és valóban nagyon matt az eredmény. Sajnos a matt hatást 2-3 nap alatt elveszíti, de tartós, nem pattog le. Ha csak bizonyos alkalmakra kell, és rövid idő múltán le van mosva, tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

sailorluna

2018. augusztus 14.

nem értem, néha mattít, néha meg egyáltalán nem. a lovely mattító lakkja jobban bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Ciklon3

2018. augusztus 12.

Kár, hogy már nem gyártják :( Müllerben találtam belőle utolsó darabot. Hihetetlen gyorsan szárad, remekül lehet rá nyomdázni,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

kalmaniki

2017. július 12.

Egy gyönyörű mályvás színt szereztem be belőle. Valóban matt a végeredmény, gyorsan szárad. 2 réteg kell a teljes fedéshez. A tartóssága nem a legjobb, hamar kopik,max. 2-3 napot bír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

dorikatapal00

2017. január 29.

Sajnos hamar kifényesedik, a végeinél szinte néhány órán belül. De ez az első matt körömlakkom, így kitartok mellette. Van egy szuper szín, amit imádok. Ennyiért szerintem megfelelő. Simán elvan a körmeimen 1 hétig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

CzFru

2017. január 20.

Nincs összehasonlítási alapom, mert ez az egy matt fedőlakkom volt. A száradása kiváló, de egy-két nap múlva kifényesedik és a tartósságon sem javít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

AcsAgnes

2016. november 21.

A lilás árnyalat van meg, nagyon szeretem. :) Nagyon gyorsan szárad. A végeredmény nem 100% matt, de szerintem nagyon mutatós, pár nap alatt elkezd veszíteni a matt hatásból. Nem használok fedőréteget, így is csak pár nap múltán kezdett el a körömvégnél kopni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

redakkrisztinaa

2016. július 5.

Nagyon szeretem , egy bordós szín van a kollekciómban , a színe csodaszép , a matt hatás miatt gyorsan szárad és tartós. Igaz a matt réteg eltűnik 1-2 nap alatt , de ezen lehet segíteni egy matt fedőlakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 5.