Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. december 20.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Valentine

2016. július 21.

A 80-as chocolate árnyalat van meg belőle. Nagyon szép a színe, jól pigmentált, közepesen tartós, viszont egy idő után megül a ráncokban sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

alinn

2016. március 25.

Az ezüstös/kékes van meg, de ha tudnám, hogy minek, szépen fed nem mondom, de nem nagyon használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Kicsikini

2015. október 23.

Nekem bevált, szépen fed és tartósnak is bizonyult. A 80-as Chocolate árnyalat van meg, nagyon szép színe van. Gyakran használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

melindae

2015. április 10.

Vettem leárazva egy barnát. Tartóssága rendben van, rajtam a színe pár óra múlva olyan barackossá változik. Van hasonló ceruzám más márkától és azzal összehasonlítva ez sokkal jobban teljesít. Kár, hogy nem tudni semmit az összetevőkről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 10.

kalmaniki

2013. október 31.

Nekem a lila színű van meg, de kb. használhatatlan. Túl kemény az állaga, és egyenetlen a fedése, egyáltalán ha sikerül valamennyi színt felvinnem belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

zsóci

2012. november 21.

ajándékba kaptam, életem legtragikusabb szemceruzája. nem fog rendesen, nem lehet hegyezni, ha végül mégis sikerül valamennyit a célterületre juttatni, akkor meg szinte azonnal elmászik, illetve megül a kis ráncokban. azt hiszem kuka lett a vége, mivel nincs sehol, de az biztos, hogy nem használtam el. soha, soha többet nem szeretnék vele újra találkozni. egyébként a zöld árnyalat volt meg, emlékszem, hogy valami csillámok is voltak a festékben, az sem tetszett túlzottan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

szonia

2012. november 11.

Nekem a barnás és a barackos árnyalata van meg. A barackkal nem tudom mi van, egyszerűen képtelenség normálisan kihegyezni, törik a hegy is meg a fa is. Nem tudom, ez mennyire gyakran fordul elő vele, de tőlem ezért kap csak 3pontot. Állaga hasonló a Catrice-hoz egyébként, csak a hegye jóval bumfordibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

sissy93

2012. november 1.

Nekem is a Baby Love árnyalat volt meg, de nem szerettem. Alig fog, kemény, nehéz vele dolgozni, és végképp nem látszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

pajti

2012. november 1.

Nem a kedvenceim...020 Blue Spark (kék) és
040 Baby Love (rózsaszín)
van meg, szemzugba vagy szemhéjalapnak szoktam használni. Nekem nem túl pigmentáltak, nem krémes az állaga, nagyon kemény, nem is tartós..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 1.

Nem a kedvenceim...020 Blue Spark (kék) és
040 Baby Love (rózsaszín)

Szaszmancs

2012. augusztus 12.

Nekem is barack színű van,akkor vettem,amikor elkezdtem sminkelni (kb 6 évvel ezelőtt) és akkoriban nagyon szerettem. Már elég régen nem használtam, mert most már nem elégíti ki minden igényemet,de lehet,hogy előbányászom a kupac aljáról,ugyanis szemzugba hibátlan, mozgó részre már kevésbé. Tiniknek,kezdőknek vagy az egyszerűbb sminkek kedvelőinek jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.