Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silver, Módosítva: 2016. május 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Fabulous Lash Mascara szempillaspirál színes változata

3 árnyalatban kapható:

• 001 Extreme Purple
  • 002 Extreme Turquoise
  • 003 Extreme Green

TheMadHatter

2019. november 15.

Nagyon szép színe van, nem ragasztja össze a pilláimat, és nem pereg le a nap végére sem. Még lemosni is nagyon könnyű, így az egyik kedvenc szempillaspirálom lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

rena96

2016. november 24.

UP: tévedtem vele kapcsolatban, extrább lilára számítottam :/

DM-ben véletlen megláttam hogy akciós, 500 forintért hoztam el az utolsó lilát. Végre egy olyan szempillaspirál, ami nem büdös ^^ nagyon szép a színe, szerintem kicsit pasztell szerű. A keféje átlagos, nem nehéz vele dolgozni. Meglepett a sűrű állaga, de meg lehet szokni. Magában nem annyira használom, inkább fekete spirálra kenem. Szerintem megéri teljes áron is beszerezni, mert ez egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

UP: tévedtem vele kapcsolatban, extrább lilára számítottam :/

Catn0va

2016. augusztus 17.

Lila-mániás vagyok, emiatt próbáltam meg az extreme purple-t. A színe szerintem nagyon szép, igazi intenzív lila. :) A kefe formája átlagos, nem rossz, de nem is kiemelkedő. Kefét tekintve még mindig az Aden intelligent mascara-ja a legjobb a számomra. A sűrű állaga miatt eleinte csalódott voltam, mert korábban hígabb festékanyaggal rendelkező spirálokkal volt dolgom. Idővel megtanultam bánni vele és egyenletesen elosztani a pillákon.
Mára a kedvenc szempillaspirálom lett, annyira megszerettem. :) A jelenlegi fogyóban van, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

silver

2016. május 23.

A zöldet keresem égre-földre, persze hogy sehol se láttam még... De annyi baj legyen, a másik kettő cserébe teljesen elvarázsolt! A lilára azt mondanám, hogy közepes, kissé szürkés tónusú matt szín. Aki szeretne színes szempillákat, de kicsit diszkrétebben, hogy azért ne virítson messziről, annak tökéletes választás. A kék ezzel szemben - eléggé meg is lepődtem, mikor kibontottam - sokkal bevállalósabb, az az igazi ciánkék. Rikít mint az állat, ráadásul mivel nem matt, hanem van egy ezüstös shimmer is benne, mondhatni teljesen Frozen Elsa stílusú. :D
Nekem mind a kettő nagyon tetszik. Szerintem kicsit sűrűbb az állaguk a normál spiráloknál, épp ezért hajlamosabbak összetapasztani a pillákat, ha nem figyel az ember, de mindeközben kell is ez a tömörebb állag, hogy jól lehessen rétegezni és mindenhol fedni velük. Amúgy kicsit íves keféjük van, amivel azért elég jól lehet manőverezni. Amikor a kék volt rajtam, volt, aki megkérdezte, hogy műszempillát viselek-e. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.