Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ylexe, Módosítva: 2012. március 13.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Vízálló szempillaspirál.

korita07

2016. augusztus 13.

Kamaszként kaptam ezt a spirált ez volt az első. Fájdalomdíjként kaptam fogszabályzó húzás után és ez volt az, ami kicsit visszaadta az önbizalmam annak idején. Tényleg egész jó kis spirál volt és sokáig bírta. A neszesszer, amiben kaptam még meg van és jól bírja a strapát. :) A spirált magát tényleg nehéz volt leszedni meg nem dúsított vagy hosszabbított, de elsőnek jó volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

MissC

2015. október 24.

Ez volt az első szempillaspirálom, kb. 12 évesen kaptam :) Tapasztalatlanul, annyi évesen még azt hittem, hogy milyen jó, ma már tudom, hogy ez nem így van, de vízállónak vízálló volt, az biztos, pontosabban víz-, könny- és folyékony szappan álló :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 24.

citronella

2015. augusztus 15.

Gimis koromban használtam valamikor ezt a spirált. Hát nem volt egy nagy szám,de akkor megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Noxika

2015. július 31.

Első szempillaspirálom volt, egyébként nagyon rossz, vízálló sminklemosóval is alig bírtam lemosni, tuti hogy nem vennék ilyent újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Messy2214

2015. február 16.

Utálom nagyon,de kap egy ötöst mert hat éve megvan és még mindig használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Utálom nagyon,de kap egy ötöst mert hat éve megvan és még mindig használható.

miss.vivien

2014. június 20.

Nekem is ez volt az első szempillaspirálom, anyukámtól kaptam 13 évesen:) aztán az összes miss sporty spirált végigpróbáltam, mindig hozott nekem valami újat:) mivel akkor még nem értettem hozzá, tökéletesnek hittem és imádtam...aztán persze, így 8 évvel később rájöttem, hogy semmire sem volt jó. csak az emlék miatt 3 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

grosesaxl

2014. március 13.

De jó, nekem is ilyen volt az első spirálom :D háát valahogy akkor se éreztem nagy számnak... ha emlékezetem nem csal, hamar lepergett, persze lehet, hogy csak rutintalanság miatt ledörzsöltem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

Bunnylove92

2014. január 30.

Jaaaj...nekem is ő volt az első! Kb. 13 éves koromban kaphattam, akkoriban felkenve műszempilla hercegnőnek éreztem magam vele, aztán este mikor szappanos vízzel!! mostam le a szememet, hát a pokolba kívántam. Így utólag már csak nevetek rajta, igazából még kezdőknek sem ajánlanám, de a kellemes emlékek miatt tőlem 3ast kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Lilian

2013. december 26.

Életem első szempillaspirálja volt ez. Legalább tanultam a leckéből és többé nem veszem meg. Semmi nem tetszett benne. A szempilláimat összeragasztotta, estére pedig elkenődött, sötét karikák lettek miatta a szemem alatt. Lemosni is alig tudtam, még a vízálló sminklemosóval sem, ráadásul letöredeztek, elgyengültek tőle a pilláim és hullani kezdtek. Nem tudom, milyen anyagok vannak ebben. Érdekes, hogy pont azoknak a spiráloknak nem tudom az összetevőjét, amelyek tönkretették a szempilláimat. Az biztos, hogy nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 26.

Ovien

2013. május 22.

Én nagyon megbántam, hogy megvettem. Azért kap két csillagot, mert tartós és nem kenődik. Viszont! Én még sminklemosóval sem tudok tőle 100%-osan megszabadulni. Napokig rajtam marad. Szóval hamarosan lecserélem szegényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 22.