Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 28.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

bettina28

2016. december 19.

Nekem ugyanebből a szemhéjalap van meg, nagyon jól kihozza a színt a színekből. Minőségben ezek nem a legjobbak, de ár-érték arányban szerintem nem rosszak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

koxy001

2016. október 23.

Anno jó pár éve vettem még tizenéves koromban egy feketét ebből, pár hónapot használgattam elégedetten (akkor még csak bontogattam a szárnyaimat, nem értettem a sminkekhez), aztán egyszer csak eltűnt. Eltelt jó 2-3 év mire előkerült, viszont hamar rájötem hogy az idő múlásával veszített a színéből kicsit és egyébként sem szerepelt túl jól. Újabb 1 év telt el, sajnáltam kidobni szóval csak gondolkoztam mit lehetne kezdeni vele. Aztán gondoltam kipróbálom szemöldökre, mert nem találtam a fekete hajamhoz semmi passzoló színt. Hát bejött.. azóta is csak erre használom már jó 2 éve és még mindig van benne bőven. Ecsettel szépen fel lehet vinni, nem potyog, ott marad egész nap ahova raktam. Azt nem tudom hogy ha új korában haszáltam volna nem-e lett volna túl sötét, de ebben az állapotában tökéletes szín. Ha elfogy bajban leszek mivel pótoljam, de tuti hogy akkor is vanami olcsó monoval fogok próbálkozni. Lehet most van aki fujjog hogy hiszen már lejárt rég meg stb., de jelentem nem hullott ki a szemöldököm tőle, bőröm is rendben, szóval ennyit megérte kockáztatni. :) Azért adok neki csak 4 csillagot mert nem rendeltetésszerűen használom, szemhéjra nem hinném hogy jó választás lenne, de szemöldökre csillagos 5-ös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

FruzsiF

2016. augusztus 13.

Nagyon nagyot csalódtam. A színével már gondok voltak,de csak ez a szín volt,így megvettem. Nem igazán használok Miss Sportyt,csak 2 termékem van tőle,de azok jók voltak. Nekem annyira nem is volt olcsó,mint ahogyan hirdetik... Na,de annyira viszkettem,hogy 5 perc után letöröltem. Nekem büdös benzin szaga volt. Lehet,hogy csak üveghiba,de akkor is! Én betiltanám... Pénzkidobás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 13.

citronella

2015. augusztus 21.

Nem tudom,milyen felindulásból vettem én ilyet anno több példányban is... a pigmentáltsága nulla és ennek tetejébe még porzik is. Oké,hogy olcsó,de még ennyit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

sarzita

2013. december 28.

Szörnyű! A gyerekeknek adtam, maszatoláshoz. Kár érte pénzt kiadni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 28.

Szörnyű! A gyerekeknek adtam, maszatoláshoz. Kár érte pénzt kiadni!!

Dayanara

2013. november 10.

Botrányos!
Én kb. 800 forintért vettem, sosem gondoltam volna, hogy ennyire rossz!
Az enyém majdnem úgy néz ki, mint a képen, csak sötétebb kék színű és szögletesebb a csomagolás. Egy ezüstös színt, a 026 California Shine-t választottam. Gyönyörű volt, de itthon sikítani lett volna kedvem - a tetején volt egy álomszép ezüst réteg, tényleg csodálatos, még nem is láttam olyan szépet, jó krémes is volt és csak úgy ragyogott! Na ez kb. addig tartott, amíg egyszer végighúztam rajta az ecsetet, utána maradt valami teljesen más szürke, kicsi ezüstös porral. És az a por! ... Totálisan használhatatlan, semmi színe, porzik (milyen meglepő :D), már az egész arcom csillog tőle (nagyon nem szép), de a szememen még mindig semmi. Ezt tényleg semmire sem lehet elhasználni. Ujjal felvíve sem látszik belőle semmi. Vizesen is megpróbáltam, olyan volt, mint amikor valami nagyon gagyi vízfestékkel próbálkozik az ember, ha lehet, még rosszabb volt.
Próbáltam ujjal felvinni a szemöldököm alá vagy az arccsontomra, de nem elég krémes és így nem szép, nagyon olcsó hatást kelt, darabos.
Sajnálom kidobni, mert még alig hiányzik belőle... Majd még kipróbálom milyen szájfényhez vagy testápolóba keverve. De az biztos, hogy soha többé nem veszek semmilyen ms szemhéjpúdert. Tényleg nem érdemel még egy csillagot sem...

update: Szájfénnyel és egyebekkel még mindig nem próbáltam, de testápolóba talán jó lehet (ez a szín legalábbis). Addig is találtam neki végre egy felhasználási módot! Púderecsettel felviszem a kézfejemre (nekem van egy ilyen hülyeségem, hogy néha a kezemre is kenek alapozót vagy valamit, pedig nincs rá igazán szükség)! Talán dekoltázsra, vállra is lehetne használni, de mire sikerülne rendesen felvinni akkora területre, áh... Ráadásul ez nyilván nem áll minden színre, nekem talán szerencsém van ezzel az "ezüsttel" ebből a szempontból. Mindenesetre kézre évekig elég lesz. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Botrányos!
Én kb. 800 forintért vettem, sosem gondoltam volna, hogy ennyire rossz!

fss

2013. január 10.

Régen nézegettem akciósan, gondoltam 99ft nem sok érte, de szerencsére nem vettem meg. Később kaptam ajándékba kettőt a képen látható árnyalatból, és valami borzalmas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 10.

juctus

2012. október 2.

Ez volt az első szemhéjpúderem. Nemigen használtam ,de nemrég elővettem és meglepődtem ,hogy mennyire rossz...Abszolúte nem pigmentált (esetleg egy kis fényt ad) és porzik.
Nem vártam sokat ,de azért ettől mindenképp jobbra számítottam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 2.

Nem vártam sokat ,de azért ettől mindenképp jobbra számítottam...

allcatsaregrey

2012. szeptember 10.

Semennyire nem pigmentált, alig látszik, miután felvittem. Aztán az a pici is lekopik fél órán belül... A kukában végezte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 10.

ct

2012. augusztus 24.

Korábban nem használtam még semmilyen Miss Sporty terméket, egy ilyen kétrészest is csak azért vettem meg, mert akciós volt, gondoltam kipróbálom. A színek (halvány rózsaszín és sötétebb lila) szépek, de ennyi jót tudok csak elmondani róluk. Iszonyatosan porzik mindkettő és alig látszanak a szemhéjamon, emiatt elég ritkán is használom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 24.