Miss Sporty

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"A Miss Sporty az összes kedvenc csillogásodat összekeveri egy szuper látványos mix-and-match körömlakkban. Kend fel festetlen körmödre, vagy rétegezd az egyedülálló, kifinomult ragyogásért. Építsd a rétegeket a még káprázatosabb hatásért."

TamiTami9

2019. december 15.

Önmagában és más lakkal is próbáltam; mindkettő gyönyörű volt. A legegyszerűbb színeket is remekül feldobja. Sötétebb árnyalatokkal igazán télies és ünnepi, világosabbakkal csinos, tavaszias. Gyorsan szárad - akárcsak az összes Miss Sporty lakk -, szépen el lehet osztani, és tényleg minden egyes réteggel új stílust érhetünk el, plusz még az alap lakkot is tartósabbá teszi. Abszolút megéri az árát, és én biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Bolyka

2019. szeptember 13.

Bordó lakk fölé vittem fel, szerintem önmagában annyira nem hatásos. A tartósságát nem tudom, mert alap és fedőlakkot használok. Nagyon szép, nem darabosan vannak a csíkok, szerintem szép, és tényleg olyan mint a tűzijáték. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.