Miss Sporty

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogarka, Módosítva: 2014. május 20.

Kiszerelés:   1,1 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes, hosszantartó ajakrúzs ceruza 6 árnyalatban.

talosbogi

2019. január 8.

Hát nem tudom, vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. A színe gyönyörű, de amikor a számra felkenem borzalmas milyen színe és állaga lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Csutak

2018. március 27.

Csodaszép színe van és csillog az ajkakon, de...elég büdös, dohos szaga van (pedig egy becsomagoltat vettem) és ragadós lesz tőle a szám, ahogy felkenem. Valószínű, hogy még a héten visszaviszem szépen és visszakérem az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

dreammiyss

2018. február 2.

Nem épp a legjobb termék, viszont az illata nagyon jó. Én elajándékoztam a nulladikos unokahúgomnak, akinek minden vágya egy rúzs volt. Persze inkább ezt a kis jó illatú, csillogós és egyszerű terméket választottam neki. Ő nagyon szereti, imádja a saját ajkait festegetni a tükör előtt, ahogyan az én ajkaimat is. Jó élményeim vannak vele. ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

JessicaRobertson

2017. szeptember 17.

Konkrétan semmi színe nincsen, egyszer összeérintem az ajakaimat, máris össze-visszakenődik. Nekem ez nem jött be. A legvilágosabb rózsaszín van meg. Iszont ajakápolónak valamiért jó 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

BlackDiamond

2017. április 9.

Hmmm...hát nem a legjobb.Kellemes az illata 2 árnyalat van meg 012-Cute Cupcake és a 002- Plum Twist.Az elsö elég gyengécske,nem valami tartós a második azért valamivel jobb.Magamtól nem veném meg öket,annyit nem ér.Ajándékba kaptam.Ha épp egykis színre vágyom és hidratált érzésre felkenem de csakis othonra.Nem marad a helyén ilyen ruzsban nem lépek utcára.Inkább tiniken tudom elképzelni.2* csak mert jó az illata és tetszik a kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

carolinett33

2017. február 26.

rózsaszín volt nekem, nagyon szerettem! kis egyszerű semmiség, nem túl tartós, de nem emlékszem, hogy szarított volna vagy ilyesmi, fényes, kicsit áttetsző, könnyű szépen felvinni, enyhe rózsaszín babás színe van. csak lejárt a kupakja és folyton beletapadt a kosz a táskámból, aztán el is tűnt. szerintem majd veszek még és jobban vigyázok rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Rosefan

2017. február 14.

Jujj ez valami annyira botrányosan rossz volt, hogy kidobtam. Szárít, nem egyenletes felkenve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Yeliz

2017. február 14.

Barbie rózsaszín árnyalat van meg, többször áthúzva szép halvány rózsaszín színe van.
2-3 órát bír ki, nem szárít, mindennapi használatra tökéletes, kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

EosLover

Korcsoport: < 18
2017. február 1.

A világos rózsaszínt kaptam régebben, már nincs meg, de akkor szerettem :) halvány, fényes színe volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 1.

Summer39

2017. január 31.

A Coral Glaze-t vettem meg, mert a teszter felkenve enyhe rózsaszín, halványan fényes eredményt adott. Pont ilyet kerestem, amit próbáltam az mind hullafejet csinált. Viszont csak a buszon esett le: ha ez korall, vagyis narancsos-rózsás, akkor hogy a csokiba lehet ez halványrózsaszín?! Szerintem ezek misssportyéknál súlyosan színtévesztők. Egyébként nagyon bejön, csak hát ez az összevisszaság...legközelebb kipróbálom a NYX metálosait is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.