Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2012. április 14.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A színes réteg E-vitaminnal és kalciummal táplálja és erősíti a körmöket. A színtelen réteg fényes fedést biztosít. Használat előtt felrázandó.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Virág-os

2021. április 16.

Valami lilás színű változatát használtam ugyan úgy erősítésre még a középiskola elején.
Emlékeim szerint jó volt, a körömnek pedig csak fényt adott. Mégsem vettem a második után újra valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

AkInImOd

2015. április 18.

Nagyon régen, 2009 környékén vettem meg, hogy az akkor még vékony körmeimet erősítse meg. Csak hazahozva láttam, hogy két pólusú. Szerettem használni, viszonylag gyorsan száradt és nekem sokat segített, festék alá is jó volt alaprétegnek, valamint magában is szép volt a körmeimen. Ilyenkor pár nap után hajlamos volt sárgulni, de én elnéztem efölött, mert a körmeimmel csodát tett. Mára már csak nagyon kevéske maradt meg belőle, azt alig bírom kiszedni az ecsettel az üveg aljáról és sajna lassabban is szárad. Sajnálom, hogy már nem látom egy ideje a polcokon, én biztosan újravenném. De egyik Miss Sporty erősítő sincs a nyomában számomra.

Bárki, akinek nem vált be, írjon nekem és szívesen megvásárolom tőle! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Bárki, akinek nem vált be, írjon nekem és szívesen megvásárolom tőle! :)

k.dorika

2013. augusztus 14.

Babyface -hez csatlakozom teljes mértékben. PÉNZKIDOBÁS!!!! Ha felkenem, akkor még frissen szépen csillog, de ennyi... A körömerősítő hatása NULLA, amúgy meg nekem is elszíneződik már másnapra. Bár arra is volt példa, hogy reggel felkentem, meg is száradt teljesen, de aztán délután a strandon már mintha felolvadt volna a körmön, vagy nem tudom, de totál elszíneződött szinte szürkére, már ahol megmaradt. A többi részen meg mintha megsemmisült volna a körmömön. Ennyire gagyi, ócska lakkom még az életben nem volt. A legutolsó, noname lakk is odavág neki. Még szerencse, hogy féláron vettem, bár nemhogy annyit, még egy Ft -ot sem ér!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

babyface

2013. április 4.

lehetséges hogy egy lakk egy nap alatt se szárad meg? lehet velem van a probléma (bár nem hiszem) de felkentem, nappal csodás volt aztán egy éjszaka után úgy néz ki a körmöm mint aki lefekvés előtt száradó körömmel hempergett az ágyban... nem igazán értem. többet nem fogom használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

menczelenike

2013. március 4.

Nekem nagyon tetszik, hogy éppen egy kicsi színt ad a körmömnek. Ez a kedvenc alaplakkom. Nem tudom, hogy mennyire erősíti a körmöket, igazából az ilyenekben nem hiszek. Szépnek mindenesetre szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Heidi

2013. január 13.

Eddig még egyik Miss Sporty lakkal sem voltam elégedett,hát ezzel sem vagyok az.Gyors megoldásként nagyon jó,de csodát ne várjunk tőle.Erősíteni nem erősítette a körmöm pedig azért vettem.Nem veszek több lakkot ettől a márkától az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

blani

2012. november 28.

Valamennyire erősíti a körmöket, de nem csodaszer. Alaplakknak is jó szerintem.
(Lehet, hogy egyedül vagyok vele, de ha csak ez van a körmeimen, akkor a nap folyamán, ahogy hozzáérek a farmeromhoz, úgy szépen beszínezi a körmeimet, és foltokban kék lesz... hát nem túl szép és elég idegesítő.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 28.

Valamennyire erősíti a körmöket, de nem csodaszer. Alaplakknak is jó szerintem.

petracska13

2012. július 17.

Még május végén vettem meg az itteni vélemények alapján. 1,5 hónapig szenvedtem vele, nem akartam elhinni, hogy ennyire nem segít. Tényleg becsületesen használtam, mindig fel volt kenve vagy körömlakk alá, vagy csak magában. Semmi változást nem vettem észre, sőt most rosszabb állapotban vannak a körmeim, mint akkor amikor elkezdtem használni. (Nem mondom azt, hogy erről ő tehet.)
Nagyon el vagyok még mindig keseredve, nem értem, pedig olyan kitartó voltam. Azért kap 2 csillagot, mert egyébként alaplakknak nem olyan rossz, ha pedig csak ez van a körmömön akkor szép fényt ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

abbraccio

2012. június 18.

Sajnos nekem nem vált be, mivel abszolút nem tartós. Két zuhanyozás után szinte azonnal levált. Felkenve teljesen átlátszó, én egy pici árnyalatra számítottam. Csak gyors, ideiglenes megoldásként használom. Nem veszem újra.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Ewyca

2012. május 22.

Én kb 3 hétig használtam,a körmökön tényleg erősít,és még talán kicsit szebbek is lettek tőle a körmeim:)Egyszer felkentem színes lakk fölé,és 2 nap után egyszerűen szörnyen elszíneződött,bár azt nem ígérte,hogy jó lesz fedőlakknak is:)Összességében egy nagyon erős négyes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.