Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorothea, Módosítva: 2013. november 12.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Gina77

2016. november 11.

Az illata miatt nem tudok csak 2 csillagot adni. Alapból nem túl kellemes az illata, de 2 hét után olyan büdös lett, hogy ki kellett dobjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Nicu

2015. november 29.

Csalódtam. Szerintem nagyon minimálisat hidratál, krémmel többet érek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Csalódtam. Szerintem nagyon minimálisat hidratál, krémmel többet érek el.

senskin

2015. november 1.

Nem rossz, de szerintem kicsit sárgára fogja a körömágybőröm és ezzel a frissen elkészített manikűröm nem a legszebb. Ha csak fényt teszek a körmömre ezzel utánamegyek, hát látszik, hogy ettől lesz sárgás. Elfogy nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

Lylien

2015. október 10.

Én is Essence körömágyápoló után próbáltam ki, de nem vált be. Sokkal hígabb, mint az Essence.
Előnye, hogy sok van benne, mégsem túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Előnye, hogy sok van benne, mégsem túl drága.

ndr87

2015. január 25.

Fogyoban volt az essece olajom,igy vettem meg kiprobalni. Hat nekem nem valt be,nem olyan suru mint az essence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

2014. március 24.

Nekem bevált. Fürdés után a körömágyra/körmökre kenve pár perc után nagyon szépen vissza tudom tolni a körömbőrt rózsafapálcikával, és az egész körömágyra is jó hatással van. Olcsó is, szóval tőlem megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 24.

x1342x

2013. december 26.

Nem egész két hónapja szereztem be, az ára 2€ körül van. Az illata nem kiemelkedően kellemes, de nem is büdös, sajnos a körömágy körüli bőrrel nem kezdett sokat, azonban a körmeimet mintha megerősítené... :) Valószínű hogy újra fogom venni, mint a körömerősítő procedúrám része :) Sajnos nem tudom neki megadni az ötöst, mert nem azt teljesíti, amire hivatott, nem vagyok tőle elájulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.