Miss Sporty

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajni927, Módosítva: 2013. május 25.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Új, innovatív kefével, mely egyszerre dúsítja, hosszabbítja és tökéletesen szétválasztja a pillákat.

Csomósodásmentes felvitel. Akár 16 órán át tartó hatás.

Andzsella

2018. február 11.

Őszintén nem vagyok oda a Miss Sporty termékek iránt. Összeragadt tőle a szempillám, és az állaga sem tetszett. A végeredmény határozottan nem volt természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Aanyta

2017. november 20.

Való igaz, hogy nem dúsít, de emellett óriási nem összetapadt természetes hatású szempilláim lesznek. 599.- -ért vettem, simán újra fogom vásárolni. Az ár-érték arányt tekintve nálam 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

kirrach

2017. szeptember 22.

Egyszer, amikor szempillaspirál után kutattam, az ára miatt esett rá a választásom, illetve mert rövid szőrű kefét kerestem. Körülbelül fél éve használom, még mindig van belőle, bár az utóbbi időben elkezdett beszáradni. Egyébként ár-érték aránya nagyon jó, nem csomósodik, nincsenek póklábak, viszont pár óra és már kopik. Így csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

floti21

2017. szeptember 13.

Évek óta ezt használom. Ár-érték aránya nagyon jó. Nem csomósodik gyorsan (egyébként steril szemcseppel orvosolható a probléma), hanem szépen szétválassza a pillákat. Nekem hétköznapokra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Orsi0401

2017. március 29.

Tizen-huszon éve ragaszkodom a Miss Sporty spiráljaihoz, most sem csalódtam. Néhány próbálkozásom volt ugyan drágább termékek felé, de mindig rájöttem, hogy felesleges pénzkidobás, ha ilyen áron találok jó minőségú spirált. Általában egy-két hét használat után érik el azt az állagot, ahonnan tökéletespillákat lehet festeni, előtte kicsit hígabb. Én két réteget kenek fel általában, egyet egy dúsítós, egyet egy hosszabbítós változattal. Ez a termék inkább szép különálló hosszú szempillákat csinál, a dúsító hatása nem olyan kifejezett. Meg vagyok elégedve a hatásával és az árával mindenképp 😊 mint az eddigi változatokkal általában. A keféje kis átmérőjű, így jól elérhetők a kisebb pillák és a szemzugok is. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 29.

Nymphea

2017. január 16.

Véletlen vásárlás volt, elvakított egy 700 Ft-os akciós felirat a drogériában, ám a pénztárnál derült ki, hogy nem erre vonatkozott. Rögtön meg is bántam, most a legkevésbé sem akartam 1200 Ft-ot spirálra áldozni, mert otthon vár rám 4 db...
Kipróbálva nagyon ambivalens érzések kerítettek hatalmukba, talán sosem láttam még olyan spircit, ami ennyire hosszítana, viszont olyat sem, ami ennyire semennyire dúsítana, mint ez.. Sajnos hiába hosszítja és göndöríti az amúgy hosszú pilláimat, így sajnos olyan, mintha nem lennék kifestve...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

petyszi

2016. november 17.

Szépen precízen lehet vele festeni a szempillákat, szerintem elég fekete is. Dúsítani nem dúsít, de egy alap szempillaspirálnak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Gina89

2016. október 2.

szuper ara van, ennyi penzt siman meger :) par huzas utan is szep pillakat csinal, de ha sokszor viszem fel, akkor is szep, vad szempillakat kolcsonoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

lovecreams

2016. augusztus 2.

Ahhoz képest, hogy olcsó, egynek elmegy. Csodát nem kell tőle várni, de szép szempillákat varázsol, ez tény.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

cheerface

2016. július 27.

Szép hosszú, tényleg szinte műszempilla-szerű pillákat lehet vele varázsolni, azonban ha nem vigyázunk és kicsit többet viszünk fel a kelleténél, már csomósodik. De ha csak szépen egy-egy húzást teszünk a szempillákon, tényleg nagyon hosszúak lesznek tőle :) Dúsítani nem dúsít, de szerintem szép a hatása, ár-érték arányban mindenképp megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.