Miss Sporty

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, Módosítva: 2011. december 23.

Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

szivecske

2015. április 4.

Én is akcióban vettem 550-ért, de nekem nagyon nem vált be sajnos, mert összecsomósítja a pilláimat és nem választja szépen el őket. Egyetlen előnye, hogy szép fekete lesz tőle a szempillám, de sajnos semmi más pozitívuma nincs. 550-el még jó, hogy nem buktam nagyot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Muriel

2015. január 30.

Ma sikerült megvennem a Rossmann-ban akció keretein belül 550 Ft volt :) Ennyit nagyon megért, nekem szép szempillákat eredményez, csodálatos. A csomagolása is nagyon tetszik, igazán nőies de egyben sportos is, mint azt a márka is mutatja. Szeretem a miss sporty termékeket, nameg az akciókat. :) És ráadásul kuponon is volt hozzá így még olcsóbb volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

timike87

2014. szeptember 26.

Nekem nem jött be, látványosabb eredményre számítottam. Előtte az essence piros színű göndörítő spirálját használtam, az sokkal jobb volt. Bánom, hogy lecseréltem. Nem jó vele dolgozni, felkenődik a szemhéjra, és idővel morzsálódik is. Többször kell áthúzni a szempillán, hogy látszódjon valami. Visszatérek az essence spiráljaihoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Drehsnia

2014. május 29.

Hát ez nagyon folyós :SS még csak nem is volt olcsó, és a keféjét sem szeretem... nem győzöm kis kefével szétválasztgatni :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

timeanagy

2014. február 15.

Borzalmas! szépen lassan a szemem alá gyűlik ... a csomagolása letisztult azért kap 1 pontot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

hanna8806

2013. december 2.

Nem rossz, nem is a legjobb, nekem kicsit összeállnak a pilláim tőle, túl sűrű de azért még nem mondanám póklábnak, elég tartós, a kefe szépen megemeli őket, nem pereg le, és elég könnyű lemosni. Összeségében, megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Lexiiii

2013. november 3.

Ez a második legjobb spirálom amit valaha próbáltam. Nagyon szépen lehet vele ívelni a pillákat, emellett dúsabbak is lesznek, nem hagy maga után póklába hatást, és még szépen is lehet vele építeni! Naná, hogy 5*! :) ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 3.

fairynorah

2013. március 27.

Eredetileg a nyc city curls szempillaspirált akartam újravásárolni,de mivel a dm-ben nincs nyc-os állvány,így maradt ez,mert úgy voltam vele,h hasonló a külseje is meg a kefe is, hátha...de kár volt! a dús pillámból sikerült ritka hatásút csinálnia,építeni meg egyszerűen nem lehet szépen-első perctől kezdve póklábakat gyártok,és higgyétek el nem én vagyok a béna...:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

kisizé

2013. február 2.

Nekem bevált :) hosszabbak, dúsabbak a pilláim, jó néha összetapadnak picit de lehet ügyeskedni vele :) és tartós, a nap végén is ugyan annyi van a pilláimon belőle, mint amikor felraktam :) az ívelt kefe meg csak hab a tortán! meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 2.

aira

2012. december 26.

Életem legrosszabb spiráljainak egyike! Borzalmas eredményt produkál, pedig nem mondhatom, hogy túl ügyetlen volnék ehhez. Kétszer használtam, de szerintem kuka lesz a vége (amit szinte sose követtem el eddig, és most főleg fájó szívvel teszem majd meg, mivel egyik barátnőmtől kaptam ajándékba) :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.