Miss Sporty

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk, 60 másodperces turbó szárító hatással.

bnoncsi

2021. március 16.

Én is csatlakozok az előttem szólókhoz, teljesen szétoldódott az első alkalommal az alaplakk. Másodszor már egy nagyobb adagot raktam belőle, és azt egyengettem el gyorsan (szóval nem vékony réteget kenegettem) így csak picit homályosult el - a H&M-es lakk még egész jól bírta. A másik problémám, hogy a nagy mennyiség ellenére csak egy vékony fátyolrétegnek tűnik a körmömön (pont, mintha a körömápolómat raktam volna fel) szóval sajnos amire kitalálták, arra nem túl jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

TamiTami9

2020. augusztus 20.

Hihetetlen, hogy egy fedőlakk mégis, hogy oldhatja fel az alaplakkot, de ennél a terméknél valóban ez történik. Először azt hittem, biztos nem száradt meg az alap eléggé, de később kipróbálva sem történt változás. Egyetlen pozitívuma, hogy valóban gyorsan szárad és sokáig tart, tehát olcsón kaphatnánk egy minőségi terméket, de mivel veszélyeztetni az alaplakkot, ezek után kinek van kedve ezzel fixálni a körmeit? Sajnálom, hogy megvettem, nem lehet használni semmire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Audry1

2019. szeptember 21.

Én is hasonlót tapasztaltam, mint az előttem szólók, valóban sajnos hiába száradt meg a színes körömlakkom, rákenve mintha feloldaná a lakkot és el is maszatolja. Maga a lakk gyorsan szárad, de emiatt használhatatlan kivéve, ha óvatosan az ember annyit ken a körmére, hogy ne érjen az ecset a körméhez.
Még az üvegcse fele megvan, nem is használom, viszont nekem nem sűrűsödött be (egyelőre), pedig nem fél éve van meg.
Árban nem lenne rossz, de mivel használhatatlan, így nem igen éri meg ezt venni, ennyiért vagy akár olcsóbban vannak más márkák is.
Nekem csak a gyors száradása és az ára miatt a 2 csillag, illetve, mert óvatosan felkenve valamennyire elkerülhető a színes lakk elmaszatolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

biolamánia

2019. június 16.

Viszi az alatta lévő színes réteget, és fél év alatt besűrűsödött. Csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Viszi az alatta lévő színes réteget, és fél év alatt besűrűsödött. Csalódtam.

Destina

2019. május 9.

Fedőlakként sajnos nem működik, mert elszínezi az alaplakkot, és elég ragadós is, emellett nem is szárad gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Taymas

2019. április 23.

Ma vettem, és csalódtam benne. A körmöm végén feloldotta a lakkot. :/ Még majd fogok vele kísérletezgetni, talán megpróbálom majd más lakkal, vagy max. elhasználom szimpla átlátszó lakként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Lyne

2018. szeptember 16.

Én is megdöbbenten olvastam a rossz véleményeket, mert én már évek óta használom és nekem nagyon bevált!!! Semmi olyat nem tapasztaltam, amit többen írtak, hogy "oldja a színes lakkot"!! Lehet, hogy a körömlakk márkák párosításával van a gond.. Én a Catrice-től használok szinte egész évben egy bordó színt és arra viszem ezt fel, nyáron pedig a Manhattan-től egy barackos árnyalatú lakkor használok. Leginkább azért szeretem ezt a fedőlakkot, mert nagyon gyorsan szárad és 1 hétig simán fent marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

pjnk

2018. szeptember 6.

én ezt egyszerűen nem értem, pár hónappal ezelőtt több üveggel is elhasználtam belőle, tökéletesen működött, talán kicsit oldotta a színes lakkot, de ezt leszámítva tökéletes volt. az utóbbi időkben vagy változtattak az összetételén, vagy én lettem hirtelen retardált lakkozás ügyben, de egyszerűen undorító, amit a manikűrrel művel, fénytelen, fakó, csíkoz, tök igénytelennek néznek ki a körmeim. soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Lory

2018. július 26.

Egyetértek az előttem szólókkal,oldja a színes lakkot rendesen...Úgy tudom elkerülni,hogy szinte a teljes mennyiséget felviszem,amit egyszerre felszed az ecset és a körömre sem nyomom rá túlzottan,így nem terül szét az ecset.Szerencsére nem lesz sok így sem a fedőlakk mennyiség,mert jó folyós,híg állagú,amit mondjuk én szeretek fedőlakknál.Ha rendesen,hagyományos technikával viszem fel és kenés közben hagyom szétterülni az ecset szálait,akkor csúnyán felszedi a színes lakkot és a sötétebb illetve a mattabb lakkokba csíkoz,barázdákat húz.Úgy valóban képtelenség vele lakkozni.Mivel vastagabb réteget viszek fel,így nem is szárad meg egy perc alatt,átlagos száradási ideje lesz.Az ecsetet is elszínezi a színes lakk,szemmel látható,hogy így is szed fel belőle.Kár érte,mert ha nem rontottuk el a manikűrt vele,akkor szép fénye lesz,tartós vele a lakkozás és az állaga is pont a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Gina1978

2018. május 28.

Meglepetten olvastam a negatív véleményeket, mert nekem nagyon bevált. P2 körömlakkra szoktam kenni szinte azonnal, szárítás nélkül. Szépen terült, a vörös és neon pink lakkokat ugyan oldotta egy kicsit, de nekem más fedőlakk is szokta (nem szárítom meg fedőlakk felkenése előtt), a festésben nem tett kárt. Gyorsan szárad, bár kicsit több kell neki 1-2 percnél a teljes száradásig. Ami miatt újra fogom venni az az, hogy a maniküröm kopás nélküli és fényes még a 8. napon is (P2 lakkal) extra igényvbevétel mellett (gyümölcs befőzés, kertészkedés, hajfestés), míg máskor 4-5 naponta festem újra. Lehet, hogy más lakkal összeférhetetlen, de nálam aktuális kedvenc ez a páros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.