Miss Sporty

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csipkeorsika, Módosítva: 2012. november 3.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vitaminokkal táplálja a sérült körmöket, és elősegíti a növekedését.

csiges

2021. január 9.

2020.09.22.
Egy rétegben viszonylag gyorsan megszárad, kettővel már kicsit több idő...
A színe nagyon tetszik.
Később update!

2020.09.26.
Három napot kibírt, szóval nem egy nagy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2020.09.22.
Egy rétegben viszonylag gyorsan megszárad, kettővel már kicsit több idő...
A színe nagyon tetszik.
Később update!

2020.09.26.
Három napot kibírt, szóval nem egy nagy csoda.

Vizililiom

2016. december 27.

Nagyon hatásos, erősebbek lettek tőle a körmeim, sokkal kevésbé töredeznek. Szeretem, jó kis cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

edina810

2016. január 6.

Ár/érték arányban nézve nagyon megéri, rendszeres használat mellett erősít és nagyon szép fényt ad a körmöknek. Egyedül az állaga miatt kap 4-est, elég sűrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

hanna103

2015. május 12.

Tényleg erősít csak kicsit sűrű, de lehet mert már a vége felé van. Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Tényleg erősít csak kicsit sűrű, de lehet mert már a vége felé van. Szeretem

Nicolett022

2015. március 16.

Viszonylag tartós, szép fényt ad a körmöknek, de ápoló hatását nem tapasztaltam. Fedő lakknak viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 16.

szivecske

2014. október 26.

Egy teljesen sima lakk a hétköznapokra. Ha nem vágyom semmilyen színre és épp nem pihentetem a la natur a körmeimet, mindig ez van rajtam. ötöske

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

PetraRéka

2014. szeptember 3.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.Régóta használom;hatása:ápolt,tetszetős körmök.Olcsó,jó :)
rebus!Nem vonták ki,én nem olyan rég vettem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

rebus!Nem vonták ki,én nem olyan rég vettem ;)

rebus

2014. július 13.

nálam A körömápoló, imádom a hatását! nagyon egyszerűen fel tudom vinni, viszonylag hamar meg is szárad és tényleg javított a körmöm erősségén és hosszúságán is. már jó ideje használom, most jutottam a végére (még egy pici maradt az alján, de már nem a régi az állaga). újra akartam már venni, viszont nem találtam a dm-ben.. remélem nem vonták ki o.O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Ella

2014. június 16.

Nekem sajnos nem használt. :( DM-es zsákbamacska tartalmaként került hozzám. A körmeim ugyanúgy töredeztek, nem nőttek gyorsabban, lemezesen "hámlottak", ráadásul az ápoló lakk is lejött 2-3 nap után. Alaplakként is használhatatlan, mert mint egy lehúzható maszk, ha hozzáértem valamihez, lehúzódott a körmömről, a felületén elhelyezkedő lakkal együtt. És iszonyat gyorsan összesűrűsödött az üvegcsében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Fruzsi

2014. május 18.

Sokáig alaplakként használtam, aztán egy ideig zselés körmeim voltak, de mikor leszedettem, nagyon rossz állapotban voltak a körmeim, és ezt a lakkot vetettem be, szuperül teszi a dolgát, és a színe is visszafogott, alig látszik, inkább csak fénye van, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.