Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 10.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

aurora22

2018. november 17.

009- es árnyalat, mert kell a sötèt. Nekem nem túl tartós, nap vègère lekopik, semmi nem látszik. :( keregetem mèg az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Linuxo

2017. november 3.

006-os Flirtatious árnyalatban volt meg, de sajnos nagyon gyengén muzsikált. Alig lehetett észrevenni rajtam.Nem lehetett vele túlzásokba esni. Szerencsére nagyon leárazva vettem, így nem volt nagy érvágás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

giny96

2017. február 26.

A 002-es Rose árnyalatban van meg. Hirtelen felindulásból , leárazva vettem 250 Ft-ért. Ennyit simán megért, nem rossz pirosító, bár annyira nem pigmentált, azért lehet építgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

PiciCic

2016. december 12.

010 Russian doll színben birtoklom.
Nekem ez a szín túl erős,kicsit közönséges. ( nem a megfelelő színt választottam)
Nehezen tudok vele dolgozni,valahogy nagyon elüt a sminktől,nem olvad egybe.
Egyáltalán nem tartós,foltokban lepereg.
Biztos,hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

010 Russian doll színben birtoklom.
Nehezen tudok vele dolgozni,valahogy nagyon elüt a sminktől,nem olvad egybe.
Egyáltalán nem tartós,foltokban lepereg.
Biztos,hogy nem veszem újra.

Justic

2016. október 17.

Jó kis pirosító. Az már az én hibám hogy nem az arcszínemnek megfelelőt vettem. A 009 peachy doll kicsit sötét az én világos bőrömhöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

NeversaynotoPanda

2016. július 17.

Hat nekem nem valt be, ha kevesebbet teszek fel akkor mintha semmi nem lenne rajtam.Ha tobbet akkor meg mint egy bohoc.:( Pedig nagyon biztam benne,mivel o volt az elso pirositom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

Dorci24

2016. június 23.

Csak kipróbálni volt lehetőségem. Szép a színe, de nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Csak kipróbálni volt lehetőségem. Szép a színe, de nem tartós.

noncsi991

2016. május 7.

Akkor nagyon szép, ha felteszem, de nem tartós.Ennyiért nem is vártam mást szépen csillog:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

Dézi

2016. május 6.

Nem igazán szoktam ettől a márkától vásárolni, egész idáig csak egy szájfényem volt tőlük, de most lecsaptam két pirosítóra a leárazáson, a 010-es Russian doll és a 006-os Flirtatious árnyalatokra. Az első egy nagyon szép fényes pirosító, örülök, hogy a highlighter kiemelkedik a termékből, mert így önmagában is tudom használni. Nagyon tartós, természetes színe van, világos bőrön szépen mutat. Könnyen el lehet dolgozni, építhető.
A 006-os árnyalatot egy nude pirosítónak gondoltam, de itthon amikor kipróbáltam, akkor észrevettem hogy a barnás szín igazából csak egy réteg a tetején, ami ha lekopik ( első használat után), akkor egy halvány barackos rózsaszínű termék van alatta aminek arany fénye van. :O A dobozban arany mikrocsillámok vannak, de ez viselés közben abszolút nem látszik. Nekem nagyon tetszett az üzletben, de így igazából még jobban tetszik. Majdnem olyan színe van, mint a természetes arcpíremek. Sajnos nem elég pigmentált, sokig kell építgetni, hogy látható legyen, ezért elég bizarr módon az ujjammal kell felvinnem, mert ecsettel nem látszik.
Azt viszont leszögezném, hogy csak az vásárolja meg, akinek extra fehér bőre van, mert szerintem ha egy árnyalatot barnulnék, akkor már nem látszana a arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Niki03

2016. április 18.

2 árnyalat is van belőle, szeretem, nem túlságosan erős a színe, a barnásabb árnyalatúak bronzosítónak is elmennek fehérebb bőrön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.