Miss Sporty

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2012. július 10.

Kiszerelés:   6,2 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek

2 színű bronzosító.

iKati

2019. május 21.

Az első bronzosítóm volt. Nagyon szerettem. A barna része tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Az első bronzosítóm volt. Nagyon szerettem. A barna része tökéletes

honeybya

2017. december 26.

Imádom ezt a bronzosítót, gyönyörű természetes színe van, az egyik legjobb, amit próbáltam. Sajnos már elfogyott és hónapok óta keresem de mind hiába :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

bbetty

2017. október 11.

Sokaig hasznaltam, most fogyott el. Igazabol csak azert hasznaltam mert szeretem a bronzositot, de valahogy sose akartam venni. Most kiprobaltam a Catrice-est, az sokkal jobban bevalt, igy ennek kevesebb csillagot kell adjak, de ez sem rossz. Hu tarsam volt evekig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Csevi96

2016. augusztus 3.

Kontúrozni használtam a sötétebb részét..lassan elfogy, még nem találtam helyette mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

p.krisztikee

2016. július 1.

A legjobb bronzosító! Siettem és akkor kaptam le a polcról, hát nem bántam meg! Ilyen jó bronzosítóm még sose volt, a benne lévő csillámok pedig a kedvenceim. Nagy bánatom, hogy nem találom sehol sem. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

kikiri22

2016. június 5.

nagyon jo,2 eve nyustolom mar
talan egy picit tul csillogos, de jo egy termek:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

nagyon jo,2 eve nyustolom mar
talan egy picit tul csillogos, de jo egy termek:))

henifekete

2016. május 25.

Kezdő sminkcsomagomban nagy szerepe volt. Bronzosításra tökéletes, kontúrozni is próbáltam vele, ugyis jól viselkedett. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

Saria

2016. május 6.

Ez volt a legelső bronzosítóm és arra a célra tökéletesen megfelelt :) Leginkább a sötétebb árnyalatot használom, mert nincs olyan világos bőrőm.
Igazából nem rossz, az árának megfelelő, akik még csak próbálkoznak a sminkeléssel, azoknak ajánlanám :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Gina89

2016. március 21.

A vilagosabb resze egesz jol hasznalhato bronzositokent, azonban az en se nem vilagos, de plane nem sotet boromtol a sotetebb resze nevetsegesen elut, azt nem is hasznalom. Tenyleg csillogos ahogy felviszed, szoval konturozashoz nem ajanlanam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

eszti87

2016. január 7.

Régebben használtam és nem szerettem. Gyors és olcsó megoldást szerettem volna a kedvenc bronzosítóm időnkénti kiváltására, mert már fogyóban volt. Sajnos nálam eléggé porozott a termék, és a csomagolása sem az igazi - mint a rimmel stay matte púder és társai, egy idő után nem tudod visszatenni a fedelét rendesen, illetve ha egyszer leesik, onnantól vége a dalnak :D

A színe erős volt, én inkább kontúrozásra használtam, ami miatt a mattabb felét használtam többnyire. A másik fele az én arcomon inkább sárgás hatást keltett, még nyáron is.

Nem fogom újravenni, viszont aki "belépő szintű" bronzosító terméket keres, annak szuper lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.