Miss Sporty

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wandamaci, Módosítva: 2019. július 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Ne hagyd, hogy a foltok elrontsák hibátlan külsődet. A tartós folyékony korrektor kenődésmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt - elfedi a tökéletlenségeket, a foltokat és a sötét karikákat, 24 órán át.

Kitsyke

2020. augusztus 12.

semmire nem tudtam elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

semmire nem tudtam elhasználni...

ludmilla

2020. május 27.

Elképesztően rossz korrektor. Ennél minden jobb kb. Világít a szemem alatt, ha felkenem, közben a karikáimat sem fedi el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

_zsulu_

2020. április 8.

Éppen semmilyen általam ismert/használt korrektor nem volt a DM-ben, így lekaptam ezt a polcról szín és olcsóság alapján. Hát rettenetes na. Az aplikátor olyan kevés terméket vesz fel, hogy kb 10szer nyúlok bele mire jut valami használható mennyiség a fejemre. A fedése nagyon gyenge, nem igazán lehet építeni. Viszont a szít eltaláltam :D (Amúgy két árnyalat van belőle.... :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Csutak

2020. január 9.

Nyár óta használtam, a napokban untam rá, hogy hiába kenek bármennyit a szemem alá, a karika szinte világít alóla. Volt, hogy helyette a szemem alá is inkább alapozót használtam... Sajnálom, nekem nem jött be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Wandamaci

2019. augusztus 29.

Elvagyok vele, de nem az igazi. Valahogy az állaga miatt nem tudom belőni, mennyit használjak, ha kevés meg sem látszódik, ha sok nagyon erős. Egyébként, amit kell azt tudja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag