Miss Sporty

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. december 29.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

A kecses szilikonkefével egész nap tartó hihetetlen dúsítást és hosszabbítást érhető el.

mirabell

2017. december 12.

Akciósan vettem, azért esett rá a választás mivel nem sok választani valóm volt, de mindebképp szilikonos fejűt szerettem volna.
Pozitívum, hogy nem potyog, nem kenődik.
Viszont nekem annyira nem jött be, szerintem kevés festéket vesz fel. Az sem tetszik, hogy a vége vékonyabb, nekem nehéz vele dolgozni.
Szerintem sokkal jobb a -dark lasher- fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Pozitívum, hogy nem potyog, nem kenődik.
Szerintem sokkal jobb a -dark lasher- fajta.

melindaa

2017. december 7.

Nekem nem vált be sajnos, csomósak lettek tőle a pilláim hiába egy rétegbe tettem fel..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Chrisse

2017. július 1.

Szép pillákat varázsol. Akciósan vettem, így ár- érték arányban is tökéletes. Nagyon olcsó volt.. megérte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

DaisyAv

2017. május 26.

Korábban a hasonló külsejű piros spirál volt a kedvencem (Pump Up Extra Lash), de mivel már nem látom a polcokon egy ideje, ezt vettem ma helyette és ugyanolyan szuper. Én a szilikonos és egyenes formájú kefére esküszöm, mert elsősorban a hosszabbítás a célom, nem a göndörítés vagy a dúsítás. Erre ez a spirál tökéletes. Nem visz fel túl sokat, szépen szétválaszt és 1000 Ft-ért nagyon megéri. Hja igen, és nem potyog, nem kenődik. 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.