Miss Sporty

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

"Ébreszd fel a tekinteted az új Studio Lash Happy Eyes szempillaspirállal! Dús, ívelt és megemelt pillák egész nap - kell ennél több?"

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dindori

2020. december 27.

Nekem bejött ez a spirál, főként az alsó pillákra, mivel icipici keféje van. Ekkorát még nem is láttam. :D Ezen kívül második rétegnek, más spirál fölé szoktam használni, mert nekem szépen szétválasztja a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 27.

lszabinaa

2020. december 25.

A legrosszabb spirál amit próbáltam. Túl sok festéket vett fel és összetapasztotta a pilláimat, ezért nem is használtam sokáig. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

Wandamaci

2020. május 28.

Nehéz vele látható eredményt elérni és borzasztóan könnyezik, viszket tőle a szemem. Sosem tapasztaltam még ilyet, nem volt problémám még szempillaspirállal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

cukicsajszi

2018. szeptember 4.

Szeretem a márka spiráljait így gondoltam kipróbálom. Adja amit ígér. Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Rainbowgirl14

2018. június 19.

Aranyos, kicsi keféje van, a festék élénk fekete, de sajnos nekem nem vált be, nagyon összeragasztja a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.