Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2013. február 28.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Limitált kiadás, 2013. áprilisáig kapható, két színben: Copper Crush és Purple Hit.

Javasolt fogyasztói ára 709 Ft.

"Egyetlen vonással tökéletes vonalat alkothatsz a dögös Copper Crush vagy Purple Hit árnyalatokkal. Fémes színek és ragyogó hatás jellemzi a szemhéjtusokat!"

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sari21

2016. február 7.

Még mindig van!
Nekem évek óta ez a kedvencem, rengetegszer újravásároltam már. Anno még ajándékba kaptam, nem is nagyon fűztem hozzá sok reményt, de bevált! Imádom, hogy szép, visszafogott barna a színe, így tökéletes hétköznapi sminkhez azoknak, akik a fekete tusvonalat soknak érzik. Az ecsetével pedig kifejezetten precízen és vékonyan lehet dolgozni. Egyetlen kis hibája van, hogy egy idő után elkezd becsomósodni, de ettől függetlenül használható, csak vigyázni kell, ne kerüljön túl sok festék az ecsetre. Az 5 csillag jár neki azért, mert már kb. 1000 fajta tust kipróbáltam - olcsót és drágát egyaránt -, de ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Még mindig van!

Kimi

2013. június 16.

Ahol csak tudtam felvásároltam, nagyon megszerettem és fáj a szívem hogy csak limitált kiadás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

miomio

2013. március 10.

Mindig szerettem volna beszerezni egy tust.Mivel világos a bőröm, hajam , szemem nem szerettem volna feketét. Tetszett a copper rush metálos fénye, így úgy gondoltam beszerzem magamnak. Sajnos hosszabb távú véleményt még nem tudok róla írni, viszont zuhanyzás közben sima fürdőhabbal simán le tudtam mosni. Egy biztos, ez szerintem nem a lerobbanthatatlan szemhéjtusok közé fog tartozni. Kezdőként szerintem ez nem lesz probléma!
Ár érték arányban megfelelőnek tűnik, hozzáteszem akciósan vettem, nem az eredeti áron.
A későbbiekben még updatelek, ha látok valami változást, addig 4es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

A későbbiekben még updatelek, ha látok valami változást, addig 4es.

phoenix

2013. február 22.

Jó kis tus, baráti áron. A Copper Crush árnyalat van a birtokomban, nagyon szép színe van, jól pigmentált. Az ecset túl sok festéket vesz fel, és lehetne egy picit tartósabb.

A blogomon olvashattok róla részletes véleményt, képekkel:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

A blogomon olvashattok róla részletes véleményt, képekkel: