Best of Beauty 2019

Miss Sporty

Ár:   350 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csoki, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

dechertadel

Korcsoport: < 18
2017. november 30.

Az a baj, hogy nem találok ehhez a színhez hasonló rúzst, ezért csak magában tudom használni, és ahhoz meg nekem nagyon vastag, nem nyújt kellemes érzetet a számon. Bár könnyen használható, nekem nem jött be annyira.
Viszont az ára elfogadható.
Nekem a 005-Congo árnyalat van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 30.

Viszont az ára elfogadható.
Nekem a 005-Congo árnyalat van meg.

MademoiselleLockenkopf

2017. július 22.

005-Congo árnyalat van meg egyedül, de merem állítani hogy simán versenybe szállhatna bármilyen drágább márka szájceruzáival. Erősen pigmentált & tartós, könnyű használni, hegyezni, stb... Szuper. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

dorina9487

2017. április 4.

A coconut színre csaptam le. Eddig rúzsban nem találtam hasonló színárnyalatatot, ezért esett rá a választásom. Én rúzsként használom, nagyon szép matt,csoki színe van felkenve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 4.

alinn

2017. március 29.

Ár-érték arányban teljesen oké, 'congo' színben van meg, a nagyon piros rúzsokhoz egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Vivszii987

2016. december 3.

Kellemesen csalodtam! Miss sporty termekeit lehuztam mindig,de ez.... Szepen lehet vele dolgozni,jok a szinek es a tartossaga is. Tokeletes ar-ertek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Dominika28

2016. október 29.

Szép színeik vannak és azért jól lehet velük dolgozni ,de az avonos szájkontúr ceruzák jobban szerintem. Ami ezekben nem tetszik ,hogy ,amint meg vettem már törnek ki a hegyeik nem először történt meg ez velem (bár ez lehet nem az ő hibájuk) ,de nekem akkor sem tetszik. Pedig nagyon vigyázok a sminkes cuccaimra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 29.

DawnMelody

2016. szeptember 12.

Több árnyalatot is beszereztem már (Congo, Coffee, Coconut), gyönyörűek a színek, baromi jól passzolnak a hófehérkés megjelenésemhez. :) Röhejesen olcsóak, nem kenődnek, nem szárítanak (bár az is tény, hogy mindig alá ajakápolózok), viszont nekem nem annyira tartósak, 1-2 óra után azért igencsak újra kell kennem. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

dia0311

2016. szeptember 9.

Szerettem volna megtanulni szájkontúrt rajzolni, valami olcsóbb terméket kerestem erre a célra, az oldalon levő vélemények alapján választottam ezt. Az itteni kis DMben mindössze két árnyalatot találtam, a 005ös Congot és a 011-es Coffee-t. Szerencsére mindegyiket tudom használni, előbbit a vöröses rúzsaimhoz fogom majd, utóbbit pedig a mindennapokra használom a márka BFF ajakrúzsával (My sweet mocha árnyalatú). Hát, azt kell, hogy mondjam, ez valami csodaszer, de tényleg! Én nem veszem észre, hogy szárítana, meg se érzem, hogy rajtam van, gyönyörű a színe, nagyon pigmentált, a rúzst kb háromszor tartósabbá teszi, sőt, magában is próbáltam itthon, az ivást nagyon jól bírja, és miután véletlen aludtam vele 2-3 órát, még úgy is csak kis kopást vettem észre, kenődés azonban sehol. 400 ftért simán megérte, amint eljutok valami nagyobb drogériába, biztos, hogy szerzek még belőle, mert szuper!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

csibike100

2016. július 13.

Nekem a 005-ös Congo és a 012-es Wine árnyalatok vannak meg. Mindkettőt nagyon szeretem, szép a színűk és tartósak is. Önmagukban és rúzs alá is tökéletesek.

Update:
Mostanában enyhe rúzsmániában "szenvedek", szóval elővettem ezeket a termékeket. A Congo árnyalatot önmagában is sokszor használom, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

Update:

gramonaeszter

2016. június 29.

Nagyon tartós, de a színe nem elég intenzív szerintem, én csak rúzs alá használom, illetve kontúrozásra, arra tökéletesen bevált.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.